SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RUTEX TRADE, s.r.o.
- IČO36696161
- DIČ2022284033
- IČ DPHSK2022284033
- NACE1421
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Drietoma, SK. Pôsobí v odvetví 1421, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
672k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
672k €
↘ -1.6% YoY
EBITDA · 2024
37k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
818k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 144k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
54 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 672k € | 37k € | 14k € | 818k € | RUZ závierka |
| 2023 | 683k € | 33k € | 12k € | 738k € | RUZ závierka |
| 2022 | 925k € | 29k € | 20k € | 729k € | RUZ závierka |
| 2021 | 741k € | 21k € | 14k € | 935k € | RUZ závierka |
| 2020 | 797k € | 21k € | 15k € | 990k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 672 tis. € | 683 tis. € | 925 tis. € | 741 tis. € | 797 tis. € | 786 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | -17 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 4.8 % | 3.2 % | 2.8 % | 2.6 % | -2.2 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 818 tis. € | 738 tis. € | 729 tis. € | 935 tis. € | 990 tis. € | 946 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Múdry
TM
Konateľ
Tomáš Múdry
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Josef Múdry
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Josef Múdry | Konateľ | 2015-06-10 | 2017-02-16 |
| Josef Múdry | Konateľ | 2015-06-10 | 2017-03-09 |
| Tomáš Múdry | Konateľ | 2006-12-01 | 2018-04-06 |
| Tomáš Múdry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-01 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Múdry
Josef Múdry
Tomáš Múdry
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
RUTEX TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
703
Vznik
2006-12-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36696161RPO
DIČ
2022284033FS
IČ DPH
SK2022284033 · aktívneFS
NACE
1421
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Drietoma
Krajina
SK
Web
IBAN
SK5083300000002901964877FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-01-23 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 950k € |
| 2013-09-12 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 431k € |
| 2015-02-26 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Kúpna zmluva | 227k € |
| 2014-10-06 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 214k € |
| 2014-06-13 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Kúpna zmluva č. 2 | 87k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RUTEX TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36696161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36696161/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36696161", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →