SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 In Form Slovakia, s.r.o.
- IČO36695793
- DIČ2022268149
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2022
-7 328 €
Čistý zisk · 2022
-14k €
Aktíva spolu
89k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
620 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
9382 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -7 328 € | -14k € | 89k € | RUZ závierka |
| 2021 | 11k € | 6 022 € | 5 920 € | 107k € | RUZ závierka |
| 2020 | 69k € | 18k € | 11k € | 90k € | RUZ závierka |
| 2019 | 168k € | -9 311 € | -16k € | 97k € | RUZ závierka |
| 2018 | 153k € | 13k € | 10k € | 115k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 11 tis. € | 69 tis. € | 168 tis. € | 153 tis. € | 154 tis. € |
| EBITDA | -7 tis. € | 6 tis. € | 18 tis. € | -9 tis. € | 13 tis. € | -10 tis. € |
| EBITDA marža | — | 53.7 % | 26.4 % | -5.5 % | 8.2 % | -6.3 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € | -16 tis. € | 10 tis. € | -11 tis. € |
| Aktíva spolu | 89 tis. € | 107 tis. € | 90 tis. € | 97 tis. € | 115 tis. € | 83 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LK
Konateľ
Lukáš Krištof
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Stanislav Lacko
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Erika Jankajová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Stanislav Lacko | Konateľ | 2022-11-23 | 2024-06-05 |
| Mgr. Stanislav Lacko | Konateľ | 2022-11-23 | 2024-05-22 |
| Mgr. Erika Jankajová | Konateľ | 2007-06-11 | 2022-11-28 |
| Mgr. Erika Jankajová | Konateľ | 2007-06-11 | 2022-11-23 |
| Mgr. Erika Jankajová | Konateľ | 2007-06-11 | 2023-12-20 |
| Alexandra Kupicová | Konateľ | 2006-11-08 | 2007-06-11 |
| Alexandra Kupicová | Konateľ | 2006-11-08 | 2007-06-15 |
| Mgr. Erika Jankajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-08 | 2022-11-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
In Form Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10A
Vznik
2006-11-08 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36695793RPO
DIČ
2022268149FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-08-13 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie | 10k € |
| 2013-05-29 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-7963/2013/5.1 | 7 000 € |
| 2012-04-03 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-7420/2012/5.1 | 7 000 € |
| 2011-06-23 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie | 5 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
In Form Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36695793/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36695793/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36695793", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →