🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · SK
ORTOHIP s.r.o.
IČO36688410DIČ2022262033IČ DPHSK2022262033NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
656k €
↗ +48.0% YoY
EBITDA · 2025
143k €
Čistý zisk · 2025
109k €
Aktíva spolu
311k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 0 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORTOHIP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 656k € | 143k € | 109k € | 311k € | RUZ závierka |
| 2024 | 443k € | 22k € | 1 333 € | 185k € | RUZ závierka |
| 2023 | 71k € | -67k € | -67k € | 234k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | — | -84 € | 63k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -25 € | -114 € | 64k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 656 tis. € | 443 tis. € | 71 tis. € | — | — | 4 tis. € |
| EBITDA | 143 tis. € | 22 tis. € | -67 tis. € | — | -25 € | -956 € |
| EBITDA marža | 21.8 % | 4.9 % | -94.1 % | — | — | -24.6 % |
| Čistý zisk | 109 tis. € | 1 tis. € | -67 tis. € | -84 € | -114 € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 311 tis. € | 185 tis. € | 234 tis. € | 63 tis. € | 64 tis. € | 70 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 | Mestská časť Bratislava - Rača | Zmluva o nájme nebytových priestorov č. 147/2026 | 0 € |
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Iveta Rathauská
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Viliam Laudon
II
Konateľ
Ing. Iveta Rathauská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Holienčin | Konateľ | 2024-07-16 | — |
| Božena Holienčinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2024-07-29 |
| Božena Holienčinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-30 | 2022-05-23 |
| Božena Holinčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-13 | 2010-03-29 |
| Božena Holienčíková | Konateľ | 2010-02-26 | 2010-03-29 |
| Božena Holienčinová | Konateľ | 2010-02-26 | 2024-07-15 |
| Božena Holienčinová | Konateľ | 2010-02-26 | 2024-07-29 |
| Simona Citterová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-19 | 2010-03-12 |
| Simona Citterová | Konateľ | 2006-10-19 | 2010-03-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viliam Laudon
Iveta Rathauská
Božena Holienčinová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ORTOHIP s.r.o.RPO
Sídlo
Holubyho 41
Vznik
2006-10-19 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36688410RPO
DIČ
2022262033FS
IČ DPH
SK2022262033 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK9475000000004032432981FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36688410/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36688410/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36688410", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.