SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 BSI s. r. o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO36688231
  • DIČ2022258843
  • NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Macov, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.s textil.stroj..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 7 503 € Zisk 108k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7 503 €
↘ -98.2% YoY
EBITDA · 2025
138k €
Čistý zisk · 2025
108k €
Aktíva spolu
150k €
Zamestnanci
1
Kredit
F· 0/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 259k 517k 784k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7 503 € 138k € 108k € 150k € RUZ závierka
2024 424k € 30k € 13k € 217k € RUZ závierka
2023 713k € 17k € 12k € 146k € RUZ závierka
2022 612k € 23k € 17k € 151k € RUZ závierka
2021 568k € 17k € 3 894 € 137k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8 tis. €424 tis. €713 tis. €612 tis. €568 tis. €929 tis. €
EBITDA138 tis. €30 tis. €17 tis. €23 tis. €17 tis. €73 tis. €
EBITDA marža1842.5 %7 %2.4 %3.8 %3 %7.9 %
Čistý zisk108 tis. €13 tis. €12 tis. €17 tis. €4 tis. €49 tis. €
Aktíva spolu150 tis. €217 tis. €146 tis. €151 tis. €137 tis. €153 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Likvidátor
Renáta Stocker
Od 2025-12-17
RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Renáta Stocker
Od 2022-11-26
RS
Konateľ
Renáta Stocker
Od 2016-11-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Renáta Stocker Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-11-23 2022-11-25
Renáta Stocker Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-11-10 2016-03-01
Mag. Josef Stocker Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-17 2020-01-08
Mag. Josef Stocker Konateľ 2010-03-10 2020-12-31
Mag. Josef Stocker Konateľ 2010-03-10 2021-01-01
Martina Stocker Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-18 2010-03-16
Martina Stocker konateľka 2006-10-18 2010-03-10
Martina Stocker konateľka 2006-10-18 2010-03-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BSI s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Macov 71
Vznik
2006-10-18 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36688231RPO
DIČ
2022258843FS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Macov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BSI s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36688231/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36688231/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36688231",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →