SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PERFEKTA s.r.o.
- IČO36685658
- DIČ2022253673
- IČ DPHSK2022253673
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Sobrance, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
477k €
↗ +7.3% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
3 973 €
Aktíva spolu
252k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 71 €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 910 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 477k € | 43k € | 3 973 € | 252k € | RUZ závierka |
| 2023 | 444k € | 22k € | 4 383 € | 360k € | RUZ závierka |
| 2022 | 384k € | 30k € | 8 541 € | 270k € | RUZ závierka |
| 2021 | 167k € | 19k € | -5 914 € | 309k € | RUZ závierka |
| 2020 | 146k € | 22k € | -5 384 € | 394k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 477 tis. € | 444 tis. € | 384 tis. € | 167 tis. € | 146 tis. € | 226 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 9 % | 4.9 % | 7.7 % | 11.5 % | 15.1 % | 11.4 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 4 tis. € | 9 tis. € | -6 tis. € | -5 tis. € | 412 € |
| Aktíva spolu | 252 tis. € | 360 tis. € | 270 tis. € | 309 tis. € | 394 tis. € | 418 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Kapláč
IK
Konateľ
Ivan Kapláč
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Kapláč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivan Kapláč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-09 | 2019-05-17 |
| Peter Jacko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-27 | 2019-05-17 |
| Peter Jacko | Konateľ | 2013-06-01 | 2019-05-14 |
| Peter Jacko | Konateľ | 2013-06-01 | 2019-05-17 |
| Matúš Venceľ | Konateľ | 2009-06-01 | 2013-05-31 |
| Matúš Venceľ | Konateľ | 2009-06-01 | 2013-06-26 |
| Jozef Mehaj | Konateľ | 2006-10-11 | 2013-06-26 |
| Jozef Mehaj | Konateľ | 2006-10-11 | 2013-05-31 |
| Jozef Mehaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-11 | 2013-06-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PERFEKTA s.r.o.RPO
Sídlo
Michalovská 1374/1
Vznik
2006-10-11 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36685658RPO
DIČ
2022253673FS
IČ DPH
SK2022253673 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Sobrance
Krajina
SK
IBAN
SK5675000000004022564497FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-08-26 | Technické služby mesta Sobrance | Nájomná zmluva o nájme 1100 l. kontajnera | 71 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PERFEKTA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36685658/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36685658/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36685658", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →