🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK
TopMat plus s. r. o.
IČO36684953DIČ2022261813IČ DPHSK2022261813NACE9623EST.2006 · 20r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 60/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? 691 firiem zdieľa adresu
BonitaC · 60/100
C
60/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
223k €
↗ +53.3% YoY
EBITDA · 2024
4 742 €
Čistý zisk · 2024
3 747 €
Aktíva spolu
12k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
691 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TopMat plus s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223k € | 4 742 € | 3 747 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2023 | 146k € | 690 € | 545 € | 5 904 € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 686 € | -11k € | -11k € | 2 149 € | RUZ závierka |
| 2020 | 23k € | -20k € | -25k € | 4 126 € | RUZ závierka |
| 2019 | 11k € | -8 623 € | -16k € | 6 595 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 223 tis. € | 146 tis. € | 2 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 690 € | -11 tis. € | -20 tis. € | -9 tis. € | -12 tis. € |
| EBITDA marža | 2.1 % | 0.5 % | -643.3 % | -86.8 % | -82 % | -95.7 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 545 € | -11 tis. € | -25 tis. € | -16 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 12 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € | 7 tis. € | 15 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 20/41/54E/3154 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - opatrenie č. 1 | 0 € |
| 2018-03-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 18/41/060/334 o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 | 0 € |
| 2013-06-14 | Slovenská pošta, a. s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 0 € |
| 2012-02-22 | Slovenská pošta, a. s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Topoli
MT
Konateľ
Matúš Topoli
AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adriana Luczyová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Judita Glücková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-12-03 | 2023-01-30 |
| Mgr. Judita Glücková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-12 | 2022-12-02 |
| Adriana Luczyová | Konateľ | 2006-10-10 | 2008-04-03 |
| Adriana Luczyová | Konateľ | 2006-10-10 | 2023-01-30 |
| Adriana Luczyová | Konateľ | 2006-10-10 | 2022-11-30 |
| Adriana Luczyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-10 | 2022-12-02 |
| Jolana Dargajová | Konateľ | 2006-10-10 | 2008-03-25 |
| Jolana Dargajová | Konateľ | 2006-10-10 | 2008-04-03 |
| Jolana Dargajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-10 | 2008-04-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TopMat plus s. r. o.RPO
Sídlo
Tolstého 5
Vznik
2006-10-10 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36684953RPO
DIČ
2022261813FS
IČ DPH
SK2022261813 · aktívneFS
NACE
9623
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000002225819657FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36684953/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36684953/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36684953", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.