SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 GLASSPORT, s.r.o.

  • IČO36684694
  • DIČ2022255389
  • IČ DPHSK2022255389
  • NACE2312 · Tvarovanie ploch.skla

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Tvarovanie ploch.skla, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.69 mil. € Zisk -379k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.69mil. €
↗ +32.3% YoY
EBITDA · 2024
-223k €
Čistý zisk · 2024
-379k €
Aktíva spolu
1.53mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
3
Σ 10k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 13k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 641k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.69 mil. € -223k € -379k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2023 1.28 mil. € -612k € -772k € 1.41 mil. € RUZ závierka
2022 1.77 mil. € -3 906 € -145k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2021 1.32 mil. € -9 615 € -101k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2020 1.34 mil. € 1 494 € -88k € 1.06 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.69 M €1.28 M €1.77 M €1.32 M €1.34 M €1.27 M €
EBITDA-223 tis. €-612 tis. €-4 tis. €-10 tis. €1 tis. €-39 tis. €
EBITDA marža-13.2 %-47.9 %-0.2 %-0.7 %0.1 %-3 %
Čistý zisk-379 tis. €-772 tis. €-145 tis. €-101 tis. €-88 tis. €-96 tis. €
Aktíva spolu1.53 M €1.41 M €1.62 M €1.24 M €1.06 M €1.14 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Beáta Mihočková
Od 2022-12-09
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Tomáš Rajnic
Od 2022-07-22
PR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Rajnic
Od 2022-07-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Tomáš Rajnic Konateľ 2006-10-07
Peter Rajnic Konateľ 2006-10-07
Mgr. Tomáš Rajnic Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-29 2022-07-21
Peter Rajnic Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-07 2022-07-21
Tomáš Rajnic Konateľ 2006-10-07 2009-07-28
Tomáš Rajnic Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-07 2009-07-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Rajnic
od 2023-02-01
Peter Rajnic
od 2022-01-27
Tomáš Rajnic
od 2022-01-27
Peter Rajnic
od 2021-09-09 · do 2022-01-27
Tomáš Rajnic
od 2021-09-09 · do 2022-01-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GLASSPORT, s.r.o.RPO
Sídlo
Malženická cesta 3/6981
Vznik
2006-10-07 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36684694RPO
DIČ
2022255389FS
IČ DPH
SK2022255389 · aktívneFS
NACE
2312 · Tvarovanie ploch.skla
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK8275000000004019789732FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 10k € celková hodnota 2023-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-27 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou voucher poukážky na procesný audit 9 600 €
2022-05-09 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť Kúpna zmluva O 93/2022 850 €
2022-06-20 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
2020-05-19 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci InnoTrans 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GLASSPORT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36684694/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36684694/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36684694",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →