SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 SIM Management Services s.r.o.

  • IČO36683221
  • DIČ2022264893
  • IČ DPHSK2022264893
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 246k € Zisk -17k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
246k €
↘ -6.7% YoY
EBITDA · 2024
96k €
Čistý zisk · 2024
-17k €
Aktíva spolu
3.12mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 75/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 9 493 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 28 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 96k 191k 290k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 246k € 96k € -17k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2023 263k € 83k € -3 961 € 2.49 mil. € RUZ závierka
2022 99k € -39k € -68k € 2.33 mil. € RUZ závierka
2021 100 € 6 798 € 6 615 € 2.21 mil. € RUZ závierka
2020 42 € -10k € -10k € 1.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby246 tis. €263 tis. €99 tis. €100 €42 €
EBITDA96 tis. €83 tis. €-39 tis. €7 tis. €-10 tis. €-3 tis. €
EBITDA marža38.9 %31.6 %-39 %6798 %-23997.6 %
Čistý zisk-17 tis. €-4 tis. €-68 tis. €7 tis. €-10 tis. €-3 tis. €
Aktíva spolu3.12 M €2.49 M €2.33 M €2.21 M €1.17 M €803 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Melánia Simonisová
Od 2022-10-04
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Simonis
Od 2022-10-04
TS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Simonis
Od 2022-10-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Simonis Konateľ 2014-12-16
Ing. Melánia Simonisová Konateľ 2012-12-14
Marcel Simonis Konateľ 2006-10-05
Tomáš Simonis Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-14 2022-10-03
Ing. Melánia Simonisová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-02-22 2022-10-03
Ing. Melánia Simonisová Konateľ 2012-12-14 2015-01-13
Marcel Simonis Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-05 2022-10-03
Marcel Simonis Konateľ 2006-10-05 2015-01-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SIM Management Services s.r.o.RPO
Sídlo
Rastislavova 2
Vznik
2006-10-05 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36683221RPO
DIČ
2022264893FS
IČ DPH
SK2022264893 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5102000000003268881957FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SIM Management Services s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36683221/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36683221/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36683221",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →