SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BEPAX, s.r.o.

  • IČO36680702
  • DIČ2022246424
  • IČ DPHSK2022246424
  • NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb, 51 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.4 mil. € Zisk 705k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.4mil. €
↘ -7.0% YoY
EBITDA · 2025
1.07mil. €
Čistý zisk · 2025
705k €
Aktíva spolu
3.11mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
51
Σ 13.48 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.4 mil. € 1.07 mil. € 705k € 3.11 mil. € RUZ závierka
2024 3.66 mil. € 1.01 mil. € 659k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2023 4.61 mil. € 1.11 mil. € 778k € 3.76 mil. € RUZ závierka
2022 2.48 mil. € 717k € 448k € 2.91 mil. € RUZ závierka
2021 4.33 mil. € 911k € 534k € 2.49 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.40 M €3.66 M €4.61 M €2.48 M €4.33 M €3.62 M €
EBITDA1.07 M €1.01 M €1.11 M €717 tis. €911 tis. €971 tis. €
EBITDA marža31.3 %27.7 %24.1 %28.9 %21.1 %26.8 %
Čistý zisk705 tis. €659 tis. €778 tis. €448 tis. €534 tis. €568 tis. €
Aktíva spolu3.11 M €3.09 M €3.76 M €2.91 M €2.49 M €2.95 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Pastorek
Od 2022-10-19
IB
Konateľ
Ing. Beáta Pastoreková
Od 2012-09-28
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Pastorek
Od 2006-09-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Ulbricht Konateľ 2012-09-28 2020-06-10
Ing. Milan Ulbricht Konateľ 2012-09-28 2020-05-13
Ing. Andrej Sýkora Konateľ 2006-09-29 2012-09-28
Ing. Andrej Sýkora Konateľ 2006-09-29 2012-10-22
Ing. Vladimír Pastorek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-29 2022-10-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Pastorek
od 2021-01-27
Vladimír Pastorek
od 2017-07-06 · do 2021-01-27
Vladimír Pastorek
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Beáta Pastoreková
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Milan Ulbricht
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BEPAX, s.r.o.RPO
Sídlo
Rovná 4242/5
Vznik
2006-09-29 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36680702RPO
DIČ
2022246424FS
IČ DPH
SK2022246424 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000002220849953FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
51 zmlúv 13.48 mil. € celková hodnota 2026-04-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-23 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo 2.03 mil. €
2025-04-09 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo 1.71 mil. €
2026-04-02 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo 1.27 mil. €
2023-06-22 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo 1.1 mil. €
2024-04-08 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo 998k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BEPAX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36680702/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36680702/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36680702",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →