SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CECHOSPOL, s.r.o.
- IČO36676675
- DIČ2022246545
- IČ DPHSK2022246545
- NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Skalité, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
991k €
Zisk -87k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
991k €
↘ -8.6% YoY
EBITDA · 2024
-66k €
Čistý zisk · 2024
-87k €
Aktíva spolu
204k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 99 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
188 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 991k € | -66k € | -87k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.08 mil. € | -38k € | -53k € | 229k € | RUZ závierka |
| 2022 | 937k € | -89k € | -104k € | 165k € | RUZ závierka |
| 2021 | 870k € | -61k € | -71k € | 165k € | RUZ závierka |
| 2020 | 962k € | -36k € | -50k € | 177k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 991 tis. € | 1.08 M € | 937 tis. € | 870 tis. € | 962 tis. € | 1.05 M € |
| EBITDA | -66 tis. € | -38 tis. € | -89 tis. € | -61 tis. € | -36 tis. € | -5 tis. € |
| EBITDA marža | -6.6 % | -3.5 % | -9.5 % | -7 % | -3.7 % | -0.5 % |
| Čistý zisk | -87 tis. € | -53 tis. € | -104 tis. € | -71 tis. € | -50 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 204 tis. € | 229 tis. € | 165 tis. € | 165 tis. € | 177 tis. € | 232 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Cech
AC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alojzia Cechová
AC
Konateľ
Alojzia Cechová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Cech | Konateľ | 2006-10-01 | — |
| Alojzia Cechová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-01 | 2022-05-20 |
| Jozef Cech | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-01 | 2022-09-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CECHOSPOL, s.r.o.RPO
Sídlo
288
Vznik
2006-10-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36676675RPO
DIČ
2022246545FS
IČ DPH
SK2022246545 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Skalité
Krajina
SK
IBAN
SK9109000000000312878170FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-11-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. v rámci NP "Praxou k zamestnaniu" | 12k € |
| 2016-04-21 | Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o. | Zmluva o postúpení pohľadávok č. 428/2016 | 5 930 € |
| 2025-04-30 | Obec Skalité | Zmluva | 33 € |
| 2025-04-28 | Obec Skalité | Zmluva | 33 € |
| 2023-11-08 | Obec Skalité | Darovacia zmluva | 33 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CECHOSPOL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36676675/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36676675/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36676675", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →