🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · SK

MasterWeb s.r.o.

IČO36675245DIČ2022247491NACE6290EST.2006 · 20r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7 399 €
↘ -16.4% YoY
EBITDA · 2024
727 €
Čistý zisk · 2024
387 €
Aktíva spolu
21k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MasterWeb s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6k 13k 19k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7 399 € 727 € 387 € 21k € RUZ závierka
2023 8 849 € -1 227 € -1 227 € 20k € RUZ závierka
2022 12k € 386 € 356 € 21k € RUZ závierka
2021 18k € -867 € -916 € 21k € RUZ závierka
2020 13k € 143 € 54 € 22k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7 tis. €9 tis. €12 tis. €18 tis. €13 tis. €9 tis. €
EBITDA727 €-1 tis. €386 €-867 €143 €-2 tis. €
EBITDA marža9.8 %-13.9 %3.1 %-4.9 %1.1 %-21.1 %
Čistý zisk387 €-1 tis. €356 €-916 €54 €-2 tis. €
Aktíva spolu21 tis. €20 tis. €21 tis. €21 tis. €22 tis. €21 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-12-31 Prešovská univerzita v Prešove Dodatok č. 3 k Zmluve o poskytovaní služieb 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Sabo
Od 2022-05-26
MS
Konateľ
Martin Sabo
Od 2010-05-12
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Sabo
Od 2015-12-17
Do 2022-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Sabo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-06-16 2015-12-16
Jana Sabová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-22 2015-12-16
JUDr. Erik Uhlár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-22 2010-06-15
Jana Sabová Konateľ 2006-09-15 2015-12-16
Jana Sabová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-15 2010-05-21
Jana Sabová Konateľ 2006-09-15 2015-12-04
JUDr. Erik Uhlár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-15 2010-05-21
Mgr. Ladislav Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-15 2008-04-22
Mgr. Ladislav Varga Konateľ 2006-09-15 2008-04-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MasterWeb s.r.o.RPO
Sídlo
Mierová 86/1102
Vznik
2006-09-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36675245RPO
DIČ
2022247491FS
NACE
6290
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Ľubovňa
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36675245/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36675245/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36675245",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.