SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GROBAL s.r.o.
- IČO36674575
- DIČ2022246193
- IČ DPHSK2022246193
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Partizánske, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
522k €
Zisk 2 583 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
522k €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
2 583 €
Aktíva spolu
208k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 522k € | 21k € | 2 583 € | 208k € | RUZ závierka |
| 2024 | 531k € | 69k € | 49k € | 165k € | RUZ závierka |
| 2023 | 135k € | 23k € | 18k € | 72k € | RUZ závierka |
| 2022 | 467 € | 20 € | -109 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2021 | 550 € | 32 € | -108 € | 11k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 522 tis. € | 531 tis. € | 135 tis. € | 467 € | 550 € | 15 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | 69 tis. € | 23 tis. € | 20 € | 32 € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 4.1 % | 13 % | 17 % | 4.3 % | 5.8 % | 77.4 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 49 tis. € | 18 tis. € | -109 € | -108 € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 208 tis. € | 165 tis. € | 72 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mário Bali, MBA
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Andrej Grolmus, MBA
IM
Konateľ
Ing. Mário Bali, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Andrej Grolmus | Konateľ | 2014-04-25 | — |
| Mgr. Andrej Grolmus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2023-06-09 |
| Emília Vincúrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-05 | 2017-04-07 |
| Mgr. Andrej Grolmus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-05 | 2022-05-16 |
| Emília Vincúrová | Konateľ | 2014-04-25 | 2017-04-07 |
| Emília Vincúrová | Konateľ | 2014-04-25 | 2017-01-11 |
| Mgr. Andrej Grolmus | Konateľ | 2014-04-25 | 2017-04-07 |
| Miroslav Unterfranc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-09-14 | 2007-11-29 |
| Miroslav Unterfranc | Konateľ | 2006-09-14 | 2007-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GROBAL s.r.o.RPO
Sídlo
Víťazná 589
Vznik
2006-09-14 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36674575RPO
DIČ
2022246193FS
IČ DPH
SK2022246193 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
IBAN
SK4275000000004020128982FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GROBAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36674575/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36674575/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36674575", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →