SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MUDr. Jana Marcová, s. r. o.

  • IČO36673447
  • DIČ2022248954
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 170k € Zisk 39k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
170k €
↗ +7.6% YoY
EBITDA · 2025
50k €
Čistý zisk · 2025
39k €
Aktíva spolu
110k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
15
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62k 124k 187k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 170k € 50k € 39k € 110k € RUZ závierka
2024 158k € 16k € 12k € 100k € RUZ závierka
2023 142k € 30k € 23k € 99k € RUZ závierka
2022 123k € 29k € 20k € 80k € RUZ závierka
2021 112k € 26k € 3 307 € 80k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby170 tis. €158 tis. €142 tis. €123 tis. €112 tis. €106 tis. €
EBITDA50 tis. €16 tis. €30 tis. €29 tis. €26 tis. €25 tis. €
EBITDA marža29.5 %10.4 %21.1 %23.6 %23.6 %24.1 %
Čistý zisk39 tis. €12 tis. €23 tis. €20 tis. €3 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu110 tis. €100 tis. €99 tis. €80 tis. €80 tis. €90 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Marec
Od 2025-08-29
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Marec
Od 2025-08-29
MM
Konateľ
Matúš Marec
Od 2025-08-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloš Marec Konateľ 2025-08-04
MUDr. Jana Marcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21
MUDr. Jana Marcová Konateľ 2006-10-01
Ing. Miloš Marec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-20 2025-08-28
Ing. Miloš Marec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-22 2022-09-19
MUDr. Jana Marcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-22 2022-05-20
Ing. Miloš Marec Konateľ 2006-10-01 2023-07-15
Ing. Miloš Marec Konateľ 2006-10-01 2025-08-28
Ing. Miloš Marec Konateľ 2006-10-01 2022-09-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MUDr. Jana Marcová, s. r. o.RPO
Sídlo
Mateja Bela 3447/71
Vznik
2006-10-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36673447RPO
DIČ
2022248954FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-02-15 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Zmluva č. 070/1/2016/12 o nájme nebytového priestoru 21k €
2025-10-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-01-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MUDr. Jana Marcová, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36673447/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36673447/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36673447",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →