SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SGS Technologies, s.r.o.

  • IČO36673188
  • DIČ2022240770
  • IČ DPHSK2022240770
  • NACE2712 · Výr.elektr.distrib.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Výr.elektr.distrib.zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electrical
Tržby · 2024 2.93 mil. € Zisk 30k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.93mil. €
↘ -12.0% YoY
EBITDA · 2024
163k €
Čistý zisk · 2024
30k €
Aktíva spolu
1.46mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.93 mil. € 163k € 30k € 1.46 mil. € RUZ závierka
2023 3.33 mil. € 193k € 31k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2022 3.07 mil. € 242k € 73k € 1.82 mil. € RUZ závierka
2021 2.21 mil. € 255k € 95k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2020 1.76 mil. € 257k € 113k € 1.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.93 M €3.33 M €3.07 M €2.21 M €1.76 M €2.38 M €
EBITDA163 tis. €193 tis. €242 tis. €255 tis. €257 tis. €193 tis. €
EBITDA marža5.6 %5.8 %7.9 %11.5 %14.6 %8.1 %
Čistý zisk30 tis. €31 tis. €73 tis. €95 tis. €113 tis. €81 tis. €
Aktíva spolu1.46 M €1.42 M €1.82 M €1.32 M €1.11 M €1.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Stano
Od 2022-09-10
IM
Konateľ
Ing. Michal Stano
Od 2006-09-12
ŠS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Sabol
Od 2007-05-19
Do 2012-12-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Sabol Konateľ 2007-04-12 2011-02-02
Štefan Sabol Konateľ 2007-04-12 2011-03-01
Ing. Ľubomír Graca Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-12 2007-05-18
Ing. Ľubomír Graca Konateľ 2006-09-12 2007-04-12
Ing. Ľubomír Graca Konateľ 2006-09-12 2007-05-18
Ing. Michal Stano Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-12 2022-09-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SGS Technologies, s.r.o.RPO
Sídlo
Aténska 17/2620
Vznik
2006-09-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36673188RPO
DIČ
2022240770FS
IČ DPH
SK2022240770 · aktívneFS
NACE
2712 · Výr.elektr.distrib.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3583700000006501020306FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-09-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-06-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" 32k €
2013-01-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" 21k €
2014-01-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. 2 855 €
2013-03-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. 2 220 €
2012-05-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. 2 172 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
SGS Technologies, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36673188/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36673188/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36673188",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →