SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 E.I.C.Engineering inspection company s.r.o.

  • IČO36670901
  • DIČ2022246842
  • IČ DPHSK2022246842
  • NACE7120 · Technické testovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.48 mil. € Zisk 232k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.48mil. €
↗ +11.1% YoY
EBITDA · 2025
303k €
Čistý zisk · 2025
232k €
Aktíva spolu
453k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 51k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 536k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.48 mil. € 303k € 232k € 453k € RUZ závierka
2024 1.33 mil. € 298k € 231k € 519k € RUZ závierka
2023 1.08 mil. € 196k € 148k € 346k € RUZ závierka
2022 957k € 159k € 120k € 304k € RUZ závierka
2021 874k € 218k € 170k € 370k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.48 M €1.33 M €1.08 M €957 tis. €874 tis. €827 tis. €
EBITDA303 tis. €298 tis. €196 tis. €159 tis. €218 tis. €213 tis. €
EBITDA marža20.6 %22.4 %18.2 %16.7 %25 %25.8 %
Čistý zisk232 tis. €231 tis. €148 tis. €120 tis. €170 tis. €170 tis. €
Aktíva spolu453 tis. €519 tis. €346 tis. €304 tis. €370 tis. €349 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Fendrych
Od 2024-07-09
IM
Konateľ
Ing. Martin Fendrych
Od 2024-07-01
IK
Konateľ
Ing. Kamil Šebian
Od 2023-07-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Natália Múdra Konateľ 2023-07-01
Ing. Bohuslav Fendrych Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Ing. Jozef Múdry Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Magdaléna Durkáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Magdaléna Majirská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Mária Šebianová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Ing. Iveta Múdra Konateľ 2022-09-01 2023-06-23
Ing. Iveta Múdra Konateľ 2022-09-01 2023-06-30
Magdaléna Durkáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-19 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Bohuslav Fendrych
od 2017-08-10
František Durkáč
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
Bohuslav Fendrych
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
Ján Majirský
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
František Majirský
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
Jozef Múdry
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
Mária Šebianová
od 2017-01-31 · do 2017-08-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
E.I.C.Engineering inspection company s.r.o.RPO
Sídlo
Volgogradská 8921/13
Vznik
2006-09-05 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36670901RPO
DIČ
2022246842FS
IČ DPH
SK2022246842 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3975000000004004012680FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 51k € celková hodnota 2025-10-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-16 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Zmluva o poskytnutí služieb 36k €
2021-11-29 Železnice Slovenskej republiky Rámcová zmluva o poskytnutí služby 15k €
2012-12-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" 11k €
2015-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda č. 15/37/51A2/50 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia prac. miesta v prvom platenom zamestnaní 6 034 €
2013-09-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finačného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" 5 478 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
E.I.C.Engineering inspection company s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36670901/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36670901/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36670901",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →