SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BETAPHARM s.r.o.

  • IČO36670219
  • DIČ2022241738
  • IČ DPHSK2022241738
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 172k € Zisk 83 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
172k €
↗ +6.1% YoY
EBITDA · 2025
3 554 €
Čistý zisk · 2025
83 €
Aktíva spolu
112k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 104 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 70k 140k 211k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 172k € 3 554 € 83 € 112k € RUZ závierka
2024 162k € 3 865 € -657 € 119k € RUZ závierka
2023 166k € 226 € -4 532 € 142k € RUZ závierka
2022 124k € 5 663 € 1 168 € 113k € RUZ závierka
2021 192k € 47k € 34k € 145k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby172 tis. €162 tis. €166 tis. €124 tis. €192 tis. €166 tis. €
EBITDA4 tis. €4 tis. €226 €6 tis. €47 tis. €16 tis. €
EBITDA marža2.1 %2.4 %0.1 %4.6 %24.4 %9.5 %
Čistý zisk83 €-657 €-5 tis. €1 tis. €34 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu112 tis. €119 tis. €142 tis. €113 tis. €145 tis. €107 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Hudecová
Od 2022-05-24
IK
Konateľ
Ing. Katarína Hudecová, MBA
Od 2009-07-31
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Hudecová
Od 2009-08-21
Do 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Katarína Hudecová Konateľ 2009-07-31 2019-11-28
Branislav Švač Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-31 2009-08-20
Branislav Švač Konateľ 2007-02-28 2009-08-20
Branislav Švač Konateľ 2007-02-28 2009-07-30
Ing. Katarína Hudecová Konateľ 2006-09-01 2007-03-30
Ing. Katarína Hudecová Konateľ 2006-09-01 2007-02-28
Ing. Katarína Hudecová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-01 2007-03-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BETAPHARM s.r.o.RPO
Sídlo
Galvaniho 7/D
Vznik
2006-09-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36670219RPO
DIČ
2022241738FS
IČ DPH
SK2022241738 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6211000000002621029307FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-10-03 Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy Zmluva o krátkodobom nájme 3 000 €
2016-04-05 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva o krátkodobom nájme č. zmluvy HPL spol. s r.o.: 267/2015 uzatvorená v súlade s §13 ods. 5 písm. c) zákona č. 278/1993 Z.z. v platnom znení, v spojení s § 663 zák. č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v platnom znení 165 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BETAPHARM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36670219/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36670219/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36670219",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →