SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REEBAU s.r.o.

  • IČO36667323
  • DIČ2022259778
  • IČ DPHSK2022259778
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 34k € Zisk 8 551 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
34k €
↗ +100.1% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
8 551 €
Aktíva spolu
148k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 14k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 52 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 12k 25k 37k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 34k € 13k € 8 551 € 148k € RUZ závierka
2024 17k € 6 579 € 2 404 € 133k € RUZ závierka
2023 17k € 7 980 € 3 587 € 125k € RUZ závierka
2022 24k € 8 356 € 1 489 € 122k € RUZ závierka
2021 19k € 7 € -815 € 118k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby34 tis. €17 tis. €17 tis. €24 tis. €19 tis. €23 tis. €
EBITDA13 tis. €7 tis. €8 tis. €8 tis. €7 €-3 tis. €
EBITDA marža38.9 %38.7 %47.1 %34.6 %0 %-14.2 %
Čistý zisk9 tis. €2 tis. €4 tis. €1 tis. €-815 €-4 tis. €
Aktíva spolu148 tis. €133 tis. €125 tis. €122 tis. €118 tis. €120 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Branislav Ľach
Od 2024-10-01
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Martin Huska
Od 2022-08-27
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Bujňák
Od 2022-08-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tomáš Bujňák Konateľ 2009-10-30
Ing. arch. Martin Huska Konateľ 2006-08-23
Ing. Tomáš Bujňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-19 2022-08-26
Ing. arch. Martin Huska Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2022-08-26
Richard Brúder Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2009-11-18
Richard Brúder Konateľ 2009-03-18 2009-11-18
Richard Brúder Konateľ 2009-03-18 2009-10-30
Ing. arch. Martin Huska Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-23 2008-04-22
Ing. Bohuš Zeman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-23 2008-04-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REEBAU s.r.o.RPO
Sídlo
Sabinovská 8
Vznik
2006-08-23 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36667323RPO
DIČ
2022259778FS
IČ DPH
SK2022259778 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9011000000002921010130FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 14k € celková hodnota 2026-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-27 Hlavné mesto SR Bratislava Kúpna zmluva, ktorej predmetom je predaj pozemkov registra „C“ KN v k. ú. Podunajské Biskupice, parc.č. 5590/47, parc.č. 5590/48, parc.č. 5590/49 zapísané na liste vlastníctva č.1395. 14k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REEBAU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36667323/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36667323/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36667323",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →