SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MADEN s.r.o.
- IČO36665045
- DIČ2022227361
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
16k €
Zisk 1 358 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
16k €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2024
1 698 €
Čistý zisk · 2024
1 358 €
Aktíva spolu
39k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 83/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
63 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16k € | 1 698 € | 1 358 € | 39k € | RUZ závierka |
| 2023 | 15k € | 803 € | 682 € | 99k € | RUZ závierka |
| 2022 | 9 140 € | 1 068 € | 995 € | 95k € | RUZ závierka |
| 2021 | 11k € | 571 € | 457 € | 80k € | RUZ závierka |
| 2020 | 9 570 € | 833 € | 621 € | 48k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | 15 tis. € | 9 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 803 € | 1 tis. € | 571 € | 833 € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 10.8 % | 5.5 % | 11.7 % | 5.2 % | 8.7 % | -33.4 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 682 € | 995 € | 457 € | 621 € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 39 tis. € | 99 tis. € | 95 tis. € | 80 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tatiana Jurová
TJ
Konateľ
Tatiana Jurová
II
Konateľ
Ing. Ivan Jura
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Jura | Konateľ | 2020-04-24 | 2021-09-27 |
| Tatiana Jurová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-28 | 2021-10-18 |
| Tatiana Jurová | Konateľ | 2011-08-18 | 2020-04-24 |
| Tatiana Jurová | Konateľ | 2011-08-18 | 2020-05-04 |
| Branislav Jura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-12 | 2011-09-27 |
| Branislav Jura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-12-20 | 2010-01-11 |
| Branislav Jura | Konateľ | 2006-08-16 | 2011-08-18 |
| Branislav Jura | Konateľ | 2006-08-16 | 2011-09-27 |
| Branislav Jura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-16 | 2007-12-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tatiana Jurová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MADEN s.r.o.RPO
Sídlo
Murgašova 3
Vznik
2006-08-16 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36665045RPO
DIČ
2022227361FS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MADEN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36665045/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36665045/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36665045", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →