SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PRIVILEGE Košice s. r. o.
- IČO36663158
- DIČ2022227438
- IČ DPHSK2022227438
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
139k €
↗ +13.9% YoY
EBITDA · 2025
-50k €
Čistý zisk · 2025
-62k €
Aktíva spolu
105k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139k € | -50k € | -62k € | 105k € | RUZ závierka |
| 2024 | 122k € | 57k € | 54k € | 145k € | RUZ závierka |
| 2023 | 176k € | 33k € | 20k € | 138k € | RUZ závierka |
| 2022 | 62k € | 28k € | 11k € | 134k € | RUZ závierka |
| 2021 | 35k € | -34k € | -67k € | 149k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 139 tis. € | 122 tis. € | 176 tis. € | 62 tis. € | 35 tis. € | 153 tis. € |
| EBITDA | -50 tis. € | 57 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € | -34 tis. € | -57 tis. € |
| EBITDA marža | -35.6 % | 46.6 % | 18.5 % | 45.4 % | -96.7 % | -37.5 % |
| Čistý zisk | -62 tis. € | 54 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | -67 tis. € | -64 tis. € |
| Aktíva spolu | 105 tis. € | 145 tis. € | 138 tis. € | 134 tis. € | 149 tis. € | 206 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Remiáš, PhD.
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marko Remiáš
MR
Konateľ
Marko Remiáš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Remiáš, PhD. | Konateľ | 2022-10-04 | — |
| Ing. Peter Remiáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-22 | 2025-11-05 |
| Ing. Peter Remiáš | Konateľ | 2022-10-04 | 2025-11-05 |
| Ing. Ingrid Remiášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2022-10-21 |
| Ing. Ingrid Remiášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-16 | 2022-05-19 |
| Ingrid Remiášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-23 | 2014-01-15 |
| Ing. Ingrid Remiášová | Konateľ | 2007-11-23 | 2022-10-04 |
| Ing. Ingrid Remiášová | Konateľ | 2007-11-23 | 2022-10-21 |
| Ingrid Remiášová | Konateľ | 2007-11-23 | 2014-01-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Remiáš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PRIVILEGE Košice s. r. o.RPO
Sídlo
Werferova 3
Vznik
2006-08-10 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36663158RPO
DIČ
2022227438FS
IČ DPH
SK2022227438 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK4502000000002410144751FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-10 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2024-03-12 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2023-07-25 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2023-05-02 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2023-01-11 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRIVILEGE Košice s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36663158/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36663158/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36663158", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →