SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CODERAMA s.r.o.
- IČO36659592
- DIČ2022226954
- IČ DPHSK2022226954
- NACE6210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Jazernica, SK. Pôsobí v odvetví 6210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
11.27 mil. €
Zisk 827k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
11.27mil. €
↗ +10.9% YoY
EBITDA · 2025
1.29mil. €
Čistý zisk · 2025
827k €
Aktíva spolu
4.01mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
540 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.27 mil. € | 1.29 mil. € | 827k € | 4.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 10.17 mil. € | 1.68 mil. € | 1.21 mil. € | 3.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 10.17 mil. € | 2.16 mil. € | 1.63 mil. € | 2.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.64 mil. € | 1.3 mil. € | 993k € | 2.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.93 mil. € | 1.04 mil. € | 743k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11.27 M € | 10.17 M € | 10.17 M € | 7.64 M € | 5.93 M € | 4.65 M € |
| EBITDA | 1.29 M € | 1.68 M € | 2.16 M € | 1.30 M € | 1.04 M € | 992 tis. € |
| EBITDA marža | 11.5 % | 16.5 % | 21.3 % | 17.1 % | 17.5 % | 21.3 % |
| Čistý zisk | 827 tis. € | 1.21 M € | 1.63 M € | 993 tis. € | 743 tis. € | 738 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.01 M € | 3.85 M € | 2.99 M € | 2.11 M € | 1.67 M € | 1.41 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DB
Konateľ
Daniel Beke
MŠ
Konateľ
Matej Štafurik
DB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Beke
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Beke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-19 | 2025-05-07 |
| Matej Štafurik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-19 | 2025-02-05 |
| Daniel Beke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-07-22 | 2022-02-18 |
| Matej Štafurik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-07-22 | 2022-02-18 |
| Daniel Beke | Konateľ | 2016-07-04 | 2025-05-07 |
| Matej Štafurik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-01 | 2016-07-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Daniel Beke
Matej Štafurik
Daniel Beke
Matej Štafurik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CODERAMA s.r.o.RPO
Sídlo
6
Vznik
2006-08-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36659592RPO
DIČ
2022226954FS
IČ DPH
SK2022226954 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Jazernica
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002623823512FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CODERAMA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36659592/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36659592/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36659592", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →