SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STAVCENTRUM SPIŠ s.r.o.
- IČO36658677
- DIČ2022219364
- IČ DPHSK2022219364
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 32 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
918k €
↘ -3.5% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
-29k €
Aktíva spolu
1.81mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
32
Σ 257k €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
6 986 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
2 462 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 918k € | 21k € | -29k € | 1.81 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 951k € | -71k € | -117k € | 1.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.74 mil. € | 172k € | 114k € | 1.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.47 mil. € | 104k € | 60k € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.13 mil. € | 38k € | -19k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 918 tis. € | 951 tis. € | 1.74 M € | 1.47 M € | 1.13 M € | 1.28 M € |
| EBITDA | 21 tis. € | -71 tis. € | 172 tis. € | 104 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | -7.5 % | 9.9 % | 7.1 % | 3.4 % | 2.4 % |
| Čistý zisk | -29 tis. € | -117 tis. € | 114 tis. € | 60 tis. € | -19 tis. € | -34 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.81 M € | 1.85 M € | 1.90 M € | 1.71 M € | 1.18 M € | 1.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PF
Konateľ
Peter Fekete
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Fekete ml.
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Fekete st.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Fekete ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-08-26 | 2023-01-30 |
| Peter Fekete st. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-08-26 | 2023-01-30 |
| Roman Obšivan | Konateľ | 2014-02-04 | 2024-05-14 |
| Roman Obšivan | Konateľ | 2014-02-04 | 2024-08-15 |
| Ing. Ľubomír Lukačovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-28 | 2017-08-25 |
| Peter Fekete | Konateľ | 2014-01-10 | 2014-02-04 |
| Peter Fekete | Konateľ | 2014-01-10 | 2014-02-26 |
| Stanislav Lacko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-28 | 2014-01-27 |
| Stanislav Lacko | Konateľ | 2006-07-28 | 2014-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Fekete
Ľubomír Lukačovský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STAVCENTRUM SPIŠ s.r.o.RPO
Sídlo
Fabíniho 28
Vznik
2006-07-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36658677RPO
DIČ
2022219364FS
IČ DPH
SK2022219364 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK4111110000006628558007FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-06-28 | Technická univerzita v Košiciach | Kúpna zmluva | 87k € |
| 2017-10-09 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, Odštepný závod Piešťany | Kúpna zmluva | 69k € |
| 2021-11-23 | T-servis Teplička, s.r.o. | Kúpna zmluva | 65k € |
| 2020-04-06 | Hrhovské služby, s. r. o., r. s. p. | Rámcová dohoda | 54k € |
| 2021-10-22 | Mesto Nové Zámky | Kúpna zmluva | 53k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVCENTRUM SPIŠ s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36658677/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36658677/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36658677", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →