SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LeiLa, s.r.o.
- IČO36654400
- DIČ2022214788
- IČ DPHSK2022214788
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
373k €
Zisk 20k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
373k €
↘ -83.5% YoY
EBITDA · 2025
33k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
2.6mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 373k € | 33k € | 20k € | 2.6 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.26 mil. € | 6 028 € | -5 934 € | 2.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 78k € | 21k € | 5 719 € | 2.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 155k € | 87k € | 68k € | 397k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.06 mil. € | 129k € | 88k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 373 tis. € | 2.26 M € | 78 tis. € | 155 tis. € | 2.06 M € | 348 tis. € |
| EBITDA | 33 tis. € | 6 tis. € | 21 tis. € | 87 tis. € | 129 tis. € | 178 tis. € |
| EBITDA marža | 8.9 % | 0.3 % | 26.4 % | 55.8 % | 6.3 % | 51 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | -6 tis. € | 6 tis. € | 68 tis. € | 88 tis. € | 107 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.60 M € | 2.21 M € | 2.24 M € | 397 tis. € | 1.22 M € | 3.07 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Habán
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juliana Habán
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Habán
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juliana Habán | konateľ | 2006-07-18 | — |
| Ing. Mária Arnold | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2023-11-28 |
| Juliana Habán | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-12-15 | 2023-04-17 |
| Ing. Mária Arnold | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-12 | 2022-05-23 |
| Juliana Habánová | konateľ | 2006-07-18 | 2017-06-27 |
| Juliana Habánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-18 | 2018-12-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LeiLa, s.r.o.RPO
Sídlo
Baštová 3
Vznik
2006-07-18 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36654400RPO
DIČ
2022214788FS
IČ DPH
SK2022214788 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000004011135670FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-10-25 | Hlavné mesto SR Bratislava | Zmluva č. 058803532200 o bezodplatnom prevode stavebného objektu SO 01 Komunikácie - Medovníkova ulica a pozemkov parc. č. 2057, 2058/78-79 k. ú. Vrakuňa do majetku mesta. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LeiLa, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36654400/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36654400/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36654400", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →