🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bíňa · SK

MBS Group, s. r. o.

IČO36651320DIČ2022235677IČ DPHSK2022235677NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2006 · 20r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · B · 75/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaB · 75/100
B
75/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
184k €
↗ +1.0% YoY
EBITDA · 2024
4 274 €
Čistý zisk · 2024
3 314 €
Aktíva spolu
22k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 802 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MBS Group, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 67k 133k 202k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 184k € 4 274 € 3 314 € 22k € RUZ závierka
2023 182k € -2 327 € -2 327 € 27k € RUZ závierka
2022 172k € 1 660 € 1 160 € 41k € RUZ závierka
2021 119k € 707 € 528 € 27k € RUZ závierka
2020 4 243 € -9 636 € -9 688 € 916 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby184 tis. €182 tis. €172 tis. €119 tis. €4 tis. €23 tis. €
EBITDA4 tis. €-2 tis. €2 tis. €707 €-10 tis. €11 tis. €
EBITDA marža2.3 %-1.3 %1 %0.6 %-227.1 %47 %
Čistý zisk3 tis. €-2 tis. €1 tis. €528 €-10 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu22 tis. €27 tis. €41 tis. €27 tis. €916 €29 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-01-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 20/25/054/16 v rámci NP "Praxou k zamestnaniu 2" 7 646 €
2019-12-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 19/25/051/79 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Cína
Od 2023-12-22
MC
Konateľ
Marek Cína
Od 2023-12-16
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Roman Labát
Od 2021-07-07
Do 2023-12-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Roman Labát Konateľ 2021-06-15 2023-12-21
Mgr. Roman Labát Konateľ 2021-06-15 2023-12-15
PaedDr. Michal Červený Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-10-06 2021-07-06
PaedDr. Michal Červený Konateľ 2011-09-30 2021-07-06
PaedDr. Michal Červený Konateľ 2011-09-30 2021-06-14
Ing. Jarmila Červená Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-25 2011-10-05
Ing. Jarmila Červená Konateľ 2006-07-31 2011-09-30
Ing. Jarmila Červená Konateľ 2006-07-31 2011-10-05
PaedDr. Michal Červený Konateľ 2006-07-11 2006-07-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MBS Group, s. r. o.RPO
Sídlo
Bíňa 648
Vznik
2006-07-11 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36651320RPO
DIČ
2022235677FS
IČ DPH
SK2022235677 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Bíňa
Krajina
SK
IBAN
SK4983700000006211160095FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36651320/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36651320/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36651320",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.