AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Tidly leasing a.s.

  • IČO36650277
  • DIČ2022199971
  • IČ DPHSK2022199971
  • NACE7711 · Prenájom automobilov

Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Štiavnica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom automobilov, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
247k €
↗ +86.6% YoY
EBITDA · 2024
-890k €
Čistý zisk · 2024
-1.12mil. €
Aktíva spolu
33.79mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 33k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 93 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 90k 179k 272k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 247k € -890k € -1.12 mil. € 33.79 mil. € RUZ závierka
2023 132k € -393k € -362k € 24.18 mil. € RUZ závierka
2022 111k € -419k € -503k € 18.56 mil. € RUZ závierka
2021 88k € -601k € -594k € 21.17 mil. € RUZ závierka
2020 128k € 86k € 56k € 21.66 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby247 tis. €132 tis. €111 tis. €88 tis. €128 tis. €259 tis. €
EBITDA-890 tis. €-393 tis. €-419 tis. €-601 tis. €86 tis. €-102 tis. €
EBITDA marža-360.3 %-296.7 %-377.6 %-681.4 %67.3 %-39.3 %
Čistý zisk-1.12 M €-362 tis. €-503 tis. €-594 tis. €56 tis. €-139 tis. €
Aktíva spolu33.79 M €24.18 M €18.56 M €21.17 M €21.66 M €26.73 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Člen predstavenstva
Martin Pačesa
Od 2025-02-20
IB
Člen dozorného orgánu
Ing. Beáta Maďarová
Od 2024-05-15
IZ
Člen dozorného orgánu
Ing. Zuzana Dobríková
Od 2024-05-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Alexandra Vavríková Člen dozorného orgánu 2024-05-15
Ing. Janka Tynkovan Predstavenstvo 2010-09-23
Ing. Michal Tynkovan predseda 2006-06-20
Mgr. Alexandra Remeňová Člen dozorného orgánu 2018-12-06 2024-06-06
Mgr. Alexandra Remeňová Člen dozorného orgánu 2018-12-06 2024-05-15
Ing. Janka Tynkovan Predstavenstvo 2010-09-23 2018-03-20
Janka Tynkovan Predstavenstvo 2010-09-23 2015-09-21
Janka Tynkovanová Predstavenstvo 2010-09-23 2011-07-28
Ing. Beáta Maďarová Člen dozorného orgánu 2010-06-29 2024-06-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tidly leasing a.s.RPO
Sídlo
Dolná 5
Vznik
2006-06-20 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36650277RPO
DIČ
2022199971FS
IČ DPH
SK2022199971 · aktívneFS
NACE
7711 · Prenájom automobilov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Štiavnica
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002622098881FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 33k € celková hodnota 2024-09-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-23 Mesto Banská Štiavnica Kúpna zmluva 33k €
2012-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolvenskej praxe absolventa školy vedeného v evidencii UoZ podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z.z. 569 €
2024-09-18 Mesto Banská Štiavnica o zriadení vecného bremena, pac. č. E KN 1472/1 0 €
2024-07-29 Technické služby, mestský podnik Banská Štiavnica Zmluva na zber vytriedených odpadov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tidly leasing a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36650277/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36650277/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36650277",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →