SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FOXPOWER, s.r.o.

  • IČO36649813
  • DIČ2022199652
  • IČ DPHSK2022199652
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Ružiná, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 110k € Zisk 5 192 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
110k €
↘ -60.8% YoY
EBITDA · 2024
6 572 €
Čistý zisk · 2024
5 192 €
Aktíva spolu
20k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
8
Σ 273k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 195 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 102k 204k 309k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 110k € 6 572 € 5 192 € 20k € RUZ závierka
2023 281k € 3 371 € 2 663 € 14k € RUZ závierka
2022 187k € 2 276 € 1 798 € 13k € RUZ závierka
2021 93k € 2 039 € 1 611 € 12k € RUZ závierka
2020 73k € 2 590 € 0 € 33k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby110 tis. €281 tis. €187 tis. €93 tis. €73 tis. €102 tis. €
EBITDA7 tis. €3 tis. €2 tis. €2 tis. €3 tis. €6 tis. €
EBITDA marža6 %1.2 %1.2 %2.2 %3.5 %6 %
Čistý zisk5 tis. €3 tis. €2 tis. €2 tis. €0 €0 €
Aktíva spolu20 tis. €14 tis. €13 tis. €12 tis. €33 tis. €38 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Líška
Od 2022-05-19
ML
Konateľ
Matej Líška
Od 2006-06-08
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Líška
Od 2006-06-08
Do 2022-05-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Matej Líška
od 2022-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FOXPOWER, s.r.o.RPO
Sídlo
296
Vznik
2006-06-08 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36649813RPO
DIČ
2022199652FS
IČ DPH
SK2022199652 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Ružiná
Krajina
SK
IBAN
SK4009000000005146614710FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 273k € celková hodnota 2025-12-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-11-23 Obec Tomášovce Zmluva o dielo na realizáciu diela „Malá kompostáreň v obci Tomášovce“ 215k €
2022-09-12 Obec Cinobaňa, Banská ul. 315/1, 98522 Cinobaňa Zmluva o dielo 23k €
2022-11-04 Obec Točnica Zmluva o dielo 15k €
2025-11-17 obec Ľuboreč ZMLUVA O DIELO 11k €
2022-10-03 Obec Tuhár Zmuva o dielo 22/09/2022 9 075 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FOXPOWER, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36649813/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36649813/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36649813",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →