SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UH invest, s.r.o.
- IČO36645931
- DIČ2022127998
- IČ DPHSK2022127998
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
235k €
Zisk 12k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
235k €
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
223k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 235k € | 15k € | 12k € | 223k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -1 296 € | -1 361 € | 159k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | — | -77 € | 139k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -15 € | -106 € | 26k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | 523 € | 434 € | 23k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 235 tis. € | — | — | — | — | — |
| EBITDA | 15 tis. € | -1 tis. € | — | -15 € | 523 € | -131 € |
| EBITDA marža | 6.6 % | — | — | — | — | — |
| Čistý zisk | 12 tis. € | -1 tis. € | -77 € | -106 € | 434 € | -219 € |
| Aktíva spolu | 223 tis. € | 159 tis. € | 139 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Dvonka
RD
Konateľ
Richard Dvonka
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Dvonka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Ján Badinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-19 | 2023-07-10 |
| JUDr. Michal Badinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-19 | 2024-03-25 |
| JUDr. Ján Badinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-17 | 2022-05-18 |
| JUDr. Michal Badinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-17 | 2022-05-18 |
| JUDr. Michal Badinský | Konateľ | 2012-03-07 | 2024-03-20 |
| JUDr. Michal Badinský | Konateľ | 2012-03-07 | 2024-03-25 |
| JUDr. Ján Badinský | Konateľ | 2011-02-03 | 2023-07-02 |
| JUDr. Ján Badinský | Konateľ | 2011-02-03 | 2023-07-10 |
| Ivan Škamla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-18 | 2012-03-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UH invest, s.r.o.RPO
Sídlo
Viestova 14485/7A
Vznik
2006-02-14 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36645931RPO
DIČ
2022127998FS
IČ DPH
SK2022127998 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK7002000000004627598251FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UH invest, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36645931/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36645931/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36645931", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →