SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SABA - GYN s.r.o.

  • IČO36643131
  • DIČ2022089762
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Brezno - Mazorníkovo, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
660k €
↗ +3.4% YoY
EBITDA · 2025
399k €
Čistý zisk · 2025
269k €
Aktíva spolu
974k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
19
Σ 40 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 239k 479k 726k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 660k € 399k € 269k € 974k € RUZ závierka
2024 638k € 358k € 260k € 874k € RUZ závierka
2023 599k € 371k € 277k € 799k € RUZ závierka
2022 508k € 302k € 207k € 610k € RUZ závierka
2021 456k € 280k € 181k € 670k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby660 tis. €638 tis. €599 tis. €508 tis. €456 tis. €457 tis. €
EBITDA399 tis. €358 tis. €371 tis. €302 tis. €280 tis. €272 tis. €
EBITDA marža60.5 %56.1 %62 %59.6 %61.4 %59.6 %
Čistý zisk269 tis. €260 tis. €277 tis. €207 tis. €181 tis. €174 tis. €
Aktíva spolu974 tis. €874 tis. €799 tis. €610 tis. €670 tis. €665 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Barbora Švantnerová
Od 2022-03-30
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ivana Štricová
Od 2022-03-30
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Juraj Švantner
Od 2022-03-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Martin Štric Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-30
MUDr. Ivana Štricová Konateľ 2013-11-19
MUDr. Martin Štric Konateľ 2006-07-12
Ing. Barbora Švantnerová Konateľ 2005-11-23
MUDr. Juraj Švantner Konateľ 2005-11-23
MUDr. Ivana Štricová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-03 2022-03-29
MUDr. Martin Štric Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-03 2022-03-29
Ing. Barbora Švantnerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-11 2022-03-29
Barbora Švantnerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-23 2011-03-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Štric
od 2022-05-06
Ivana Štricová
od 2022-05-06
Juraj Švantner
od 2022-05-06
Barbora Švantnerová
od 2022-05-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SABA - GYN s.r.o.RPO
Sídlo
Poľná 2933/9D
Vznik
2005-11-23 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36643131RPO
DIČ
2022089762FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Brezno - Mazorníkovo
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 40 € celková hodnota 2025-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-18 Nemocnica s poliklinikou Brezno, n. o. Zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti 40 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SABA - GYN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36643131/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36643131/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36643131",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →