SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 HER - STAV SK, s. r. o.

  • IČO36641251
  • DIČ2022060865
  • IČ DPHSK2022060865
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2020 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Čistý zisk · 2020
-177 €
Aktíva spolu
11.21mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 167k 334k 506k 2016 2017 2018 2019 2020
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2020 -177 € 11.21 mil. € RUZ závierka
2019 71k € 16k € -561 € 11.22 mil. € RUZ závierka
2018 212k € 9 137 € 2 915 € 8.65 mil. € RUZ závierka
2017 52k € 8 825 € 7 588 € 8.94 mil. € RUZ závierka
2016 460k € 1 525 € 311 € 8.76 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202020192018201720162015
Tržby71 tis. €212 tis. €52 tis. €460 tis. €5 tis. €
EBITDA16 tis. €9 tis. €9 tis. €2 tis. €3 tis. €
EBITDA marža22.5 %4.3 %17 %0.3 %50 %
Čistý zisk-177 €-561 €3 tis. €8 tis. €311 €2 tis. €
Aktíva spolu11.21 M €11.22 M €8.65 M €8.94 M €8.76 M €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Milan Baláž
Od 2022-09-30
MM
Konateľ
Mgr. Milan Baláž
Od 2016-08-08
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erik Pavlis
Od 2022-07-08
Do 2022-11-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Milan Baláž Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2022-09-29
Ing. Erik Pavlis Konateľ 2022-03-07 2022-11-24
Mgr. Milan Baláž Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-09-14 2022-05-22
Michal Rehák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-09-14 2016-11-08
Mgr. Milan Baláž Konateľ 2016-08-08 2022-09-29
Michal Rehák Konateľ 2016-08-08 2016-09-14
Michal Rehák Konateľ 2016-08-08 2016-11-08
Ing. Miroslav Pančík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-22 2016-09-13
Ing. Miroslav Pančík Konateľ 2005-09-22 2016-08-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HER - STAV SK, s. r. o.RPO
Sídlo
Skuteckého 6864/17
Vznik
2005-09-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36641251RPO
DIČ
2022060865FS
IČ DPH
SK2022060865 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9002000000004579244458FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HER - STAV SK, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36641251/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36641251/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36641251",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →