SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SODAD s.r.o.
- IČO36636941
- DIČ2021993699
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
177k €
↗ +0.1% YoY
EBITDA · 2025
37k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
91k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177k € | 37k € | 26k € | 91k € | RUZ závierka |
| 2024 | 176k € | 56k € | 40k € | 65k € | RUZ závierka |
| 2023 | 181k € | 83k € | 62k € | 85k € | RUZ závierka |
| 2022 | 160k € | 73k € | 54k € | 134k € | RUZ závierka |
| 2021 | 140k € | 79k € | 56k € | 314k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 177 tis. € | 176 tis. € | 181 tis. € | 160 tis. € | 140 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 56 tis. € | 83 tis. € | 73 tis. € | 79 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA marža | 21 % | 31.6 % | 46 % | 45.6 % | 56 % | 49.9 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 40 tis. € | 62 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € | 42 tis. € |
| Aktíva spolu | 91 tis. € | 65 tis. € | 85 tis. € | 134 tis. € | 314 tis. € | 254 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Viera Dúžeková
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ján Dúžek
MJ
Konateľ
MUDr. Ján Dúžek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Viera Dúžeková | Konateľ | 2012-07-01 | — |
| MUDr. Ján Dúžek | Konateľ | 2012-07-01 | 2017-06-27 |
| MUDr. Ján Dúžek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-01 | 2022-05-18 |
| MUDr. Viera Dúžeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-01 | 2022-09-29 |
| Mgr. Veronika Šoltésová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-19 | 2012-06-30 |
| MUDr. Tatiana Šidlová | Konateľ | 2005-04-19 | 2012-07-01 |
| MUDr. Tatiana Šidlová | Konateľ | 2005-04-19 | 2012-06-30 |
| MUDr. Tatiana Šidlová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-19 | 2012-06-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
SODAD s.r.o.RPO
Sídlo
Kremnická 2
Vznik
2005-04-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36636941RPO
DIČ
2021993699FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-10-15 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SODAD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36636941/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36636941/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36636941", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →