🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK

BM Elektro, s.r.o.

IČO36632619DIČ2021902597IČ DPHSK2021902597NACE7120 · Technické testovanieEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 93 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
493k €
↗ +39.3% YoY
EBITDA · 2024
-5 564 €
Čistý zisk · 2024
-27k €
Aktíva spolu
108k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 93 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BM Elektro, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 188k 376k 570k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 493k € -5 564 € -27k € 108k € RUZ závierka
2023 354k € -27k € -46k € 132k € RUZ závierka
2022 518k € 11k € -6 015 € 154k € RUZ závierka
2021 402k € 271 € -5 992 € 132k € RUZ závierka
2020 371k € 26k € 16k € 65k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby493 tis. €354 tis. €518 tis. €402 tis. €371 tis. €320 tis. €
EBITDA-6 tis. €-27 tis. €11 tis. €271 €26 tis. €-22 tis. €
EBITDA marža-1.1 %-7.5 %2 %0.1 %7 %-6.8 %
Čistý zisk-27 tis. €-46 tis. €-6 tis. €-6 tis. €16 tis. €-30 tis. €
Aktíva spolu108 tis. €132 tis. €154 tis. €132 tis. €65 tis. €72 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-07-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-12 EKO - podnik verejnoprospešných služieb Dodatok č.1 k zmluve o dielo 0 €
2022-06-06 EKO - podnik verejnoprospešných služieb Zmluva o dielo 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bohuš Žila
Od 2022-10-01
Konateľ
Bohuš Žila
Od 2004-11-26
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Žilová
Od 2019-06-27
Do 2022-09-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Erika Žilová Konateľ 2019-06-24 2022-08-31
Erika Žilová Konateľ 2019-06-24 2022-09-30
Bohuš Žila Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-26 2022-09-30
Bohuš Žila Konateľ 2004-11-26 2017-06-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Bohuš Žila
od 2023-10-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BM Elektro, s.r.o.RPO
Sídlo
Zvolenská cesta 14
Vznik
2004-11-26 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36632619RPO
DIČ
2021902597FS
IČ DPH
SK2021902597 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0783300000002201203604FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36632619/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36632619/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36632619",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.