AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Veolia Energia Lučenec, a.s.
- IČO36629359
- DIČ2021871654
- IČ DPHSK7020000097
- NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu
Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
6.75 mil. €
Zisk 491k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.75mil. €
↘ -19.3% YoY
EBITDA · 2024
782k €
Čistý zisk · 2024
491k €
Aktíva spolu
5.92mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.75 mil. € | 782k € | 491k € | 5.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.36 mil. € | 1.36 mil. € | 883k € | 6.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.6 mil. € | 1.57 mil. € | 931k € | 5.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.96 mil. € | 571k € | 163k € | 5.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.07 mil. € | 498k € | 111k € | 5.06 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.75 M € | 8.36 M € | 4.60 M € | 2.96 M € | 3.07 M € | 3.21 M € |
| EBITDA | 782 tis. € | 1.36 M € | 1.57 M € | 571 tis. € | 498 tis. € | 530 tis. € |
| EBITDA marža | 11.6 % | 16.3 % | 34.2 % | 19.3 % | 16.2 % | 16.5 % |
| Čistý zisk | 491 tis. € | 883 tis. € | 931 tis. € | 163 tis. € | 111 tis. € | 141 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.92 M € | 6.28 M € | 5.94 M € | 5.13 M € | 5.06 M € | 4.64 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Člen dozorného orgánu
Mgr. Pavol Baculík
MJ
Člen predstavenstva
MUDr. Juraj Pelč
MR
Člen predstavenstva
MUDr. Rudolf Slivka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Kurilla, PhD. | Člen predstavenstva | 2023-02-16 | — |
| JUDr. Ing. Lukáš Sopko, MBA | Člen dozorného orgánu | 2023-02-16 | — |
| Lucia Lásková | Člen dozorného orgánu | 2023-02-16 | — |
| Mgr. Jaroslav Krupec | Člen dozorného orgánu | 2023-02-16 | — |
| MUDr. Zaher Mahmoud | Člen dozorného orgánu | 2023-02-16 | — |
| Ing. Peter Dobrý | Člen predstavenstva | 2022-06-20 | — |
| Benedikt Lavrinčík | Predseda predstavenstva | 2021-05-17 | — |
| Ing. Benedikt Lavrinčík | Predseda predstavenstva | 2021-05-17 | 2021-10-11 |
| Dagmar Šušková | člen predstavenstva | 2019-12-19 | 2023-02-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Dobrý
Peter Kurilla
Benedikt Lavrinčík
Juraj Pelč
Rudolf Slivka
Peter Kurilla
Dagmar Šušková
Peter Kurilla
Karol Kozák
Peter Dobrý
Eva Lantayová
Benedikt Lavrinčík
Juraj PelčPEP
Rudolf SlivkaPEP
Philippe Guitard
Miroslav Kot
Peter Martinka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Veolia Energia Lučenec, a.s.RPO
Sídlo
Ulica partizánska 1/1990
Vznik
2004-08-28 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36629359RPO
DIČ
2021871654FS
IČ DPH
SK7020000097 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-27 | Zariadenie sociálnych služieb AMBRA | Dohoda o odbere tepelnej energie zmluvné obdobie 2026- Príloha 5 k Zmluve | 0 € |
| 2025-01-10 | Slovenský pozemkový fond | Nájomná zmluva č. 04687/2024-PNZ -P41247/24.00 - Veolia Energia Lučenec, a.s. | 0 € |
| 2024-06-17 | Zariadenie sociálnych služieb AMBRA | Dohoda o odbere tepelnej energie zmluvné obdobie 2025- Príloha 5 k Zmluve | 0 € |
| 2023-09-20 | Mesto Lučenec | Dohoda o odbere tepelnej energie - Príloha 5 k Zmluve - MŠ Partizánska | 0 € |
| 2023-08-07 | Mesto Lučenec | Dohoda o odbere tepelnej energie - Príloha 5 k Zmluve č. 06/15/2018 MŠ Rúbanisko II/39 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Veolia Energia Lučenec, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36629359/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36629359/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36629359", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →