🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · SK
Dg. s.r.o.
IČO36622541DIČ2021766131IČ DPHSK2021766131NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxeEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.52mil. €
↘ -0.6% YoY
EBITDA · 2025
294k €
Čistý zisk · 2025
85k €
Aktíva spolu
1.86mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
14
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Dg. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.52 mil. € | 294k € | 85k € | 1.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.53 mil. € | 426k € | 210k € | 1.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.46 mil. € | 367k € | 189k € | 1.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.43 mil. € | 384k € | 95k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.28 mil. € | 237k € | -135k € | 1.9 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.52 M € | 2.53 M € | 2.46 M € | 2.43 M € | 2.28 M € | 2.21 M € |
| EBITDA | 294 tis. € | 426 tis. € | 367 tis. € | 384 tis. € | 237 tis. € | 287 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 16.9 % | 14.9 % | 15.8 % | 10.4 % | 13 % |
| Čistý zisk | 85 tis. € | 210 tis. € | 189 tis. € | 95 tis. € | -135 tis. € | -91 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.86 M € | 1.90 M € | 1.88 M € | 1.67 M € | 1.90 M € | 2.15 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-02-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-12-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. PhDr. Csaba Lehocký, MBA
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Guráň
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Šemro-Kovalíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Papp | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-16 | — |
| MUDr. Peter Cifruš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-16 | — |
| MUDr. Vojtech Galo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-16 | — |
| MUDr. Štefan Cifruš, MPH | Konateľ | 2011-10-24 | — |
| Jozef Papp | Konateľ | 2011-01-12 | — |
| Ing. Mária Šemro-Kováliková | Konateľ | 2004-01-01 | — |
| MUDr. PhDr. Csaba Lehocký, MBA | Konateľ | 2004-01-01 | — |
| MUDr. Vojtech Galo | Konateľ | 2004-01-01 | — |
| MUDr. Csaba Lehocký, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-16 | 2025-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Csaba Lehocký
Mária Šemro-Kováliková
Štefan Cifruš
Vojtech Galo
Jozef Papp
Peter Cifruš
Ján Guráň
Csaba Lehocký
Mária Šemro-Kovalíková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Dg. s.r.o.RPO
Sídlo
P. Dobšinského 1092/30
Vznik
2004-01-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36622541RPO
DIČ
2021766131FS
IČ DPH
SK2021766131 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK2609000000005225145289FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36622541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36622541/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36622541", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.