SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MG KIBA, s.r.o.

  • IČO36614050
  • DIČ2022205383
  • IČ DPHSK2022205383
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 37k € Zisk -5 458 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
37k €
↗ +9.6% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
-5 458 €
Aktíva spolu
538k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 22k 44k 67k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 37k € 14k € -5 458 € 538k € RUZ závierka
2024 34k € 11k € -8 793 € 544k € RUZ závierka
2023 30k € 1 223 € -18k € 552k € RUZ závierka
2022 61k € 853k € 682k € 1.84 mil. € RUZ závierka
2021 51k € 8 784 € -29k € 1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby37 tis. €34 tis. €30 tis. €61 tis. €51 tis. €69 tis. €
EBITDA14 tis. €11 tis. €1 tis. €853 tis. €9 tis. €13 tis. €
EBITDA marža37.8 %31.4 %4 %1401.1 %17.1 %18.3 %
Čistý zisk-5 tis. €-9 tis. €-18 tis. €682 tis. €-29 tis. €-25 tis. €
Aktíva spolu538 tis. €544 tis. €552 tis. €1.84 M €1.00 M €1.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Menczer
Od 2024-10-19
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Menczer
Od 2024-10-19
MM
Konateľ
Martin Menczer
Od 2006-06-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Menczer Konateľ 2006-06-27
Sabina Menczerová Konateľ 2006-06-27
Peter Menczer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-18 2024-10-18
Peter Menczer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-10 2022-08-17
Milena Menczerová Konateľ 2008-09-08 2016-12-21
Milena Menczerová Konateľ 2008-09-08 2016-11-30
Milena Radosová Konateľ 2008-09-08 2010-01-07
Martin Menczer konateľ 2006-06-27 2008-09-09
Martin Menczer konateľ 2006-06-27 2024-10-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MG KIBA, s.r.o.RPO
Sídlo
Čečinová 16138/4A
Vznik
2006-06-27 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36614050RPO
DIČ
2022205383FS
IČ DPH
SK2022205383 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK9402000000002183406757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MG KIBA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36614050/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36614050/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36614050",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →