SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ProModel, spol. s r.o.
- IČO36613878
- DIČ2022206626
- IČ DPHSK2022206626
- NACE3299 · Ost.výroba i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.výroba i.n..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
100k €
↘ -17.1% YoY
EBITDA · 2025
5 434 €
Čistý zisk · 2025
3 917 €
Aktíva spolu
28k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
72 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100k € | 5 434 € | 3 917 € | 28k € | RUZ závierka |
| 2024 | 121k € | 1 964 € | 880 € | 17k € | RUZ závierka |
| 2023 | 116k € | 752 € | 480 € | 28k € | RUZ závierka |
| 2022 | 105k € | 265 € | 129 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2021 | 153k € | 2 269 € | 1 664 € | 24k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100 tis. € | 121 tis. € | 116 tis. € | 105 tis. € | 153 tis. € | 77 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 2 tis. € | 752 € | 265 € | 2 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 1.6 % | 0.6 % | 0.3 % | 1.5 % | 8.6 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 880 € | 480 € | 129 € | 2 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 28 tis. € | 17 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € | 7 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Konateľ
Ing. Stanislav Žaludek
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Žaludek
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Oto Kravec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ronald Kubik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-24 | 2011-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ProModel, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 37
Vznik
2006-06-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36613878RPO
DIČ
2022206626FS
IČ DPH
SK2022206626 · aktívneFS
NACE
3299 · Ost.výroba i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7911000000002628044235FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ProModel, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36613878/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36613878/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36613878", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →