SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZIPAT s.r.o.
- IČO36605930
- DIČ2022172493
- IČ DPHSK2022172493
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
116k €
Zisk -1 946 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
116k €
↗ +28.5% YoY
EBITDA · 2024
6 467 €
Čistý zisk · 2024
-1 946 €
Aktíva spolu
85k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 116k € | 6 467 € | -1 946 € | 85k € | RUZ závierka |
| 2023 | 90k € | 361 € | -11k € | 95k € | RUZ závierka |
| 2022 | 241k € | 37k € | 24k € | 123k € | RUZ závierka |
| 2021 | 89k € | -8 170 € | -10k € | 104k € | RUZ závierka |
| 2020 | 87k € | 63k € | 14k € | 133k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 116 tis. € | 90 tis. € | 241 tis. € | 89 tis. € | 87 tis. € | 150 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 361 € | 37 tis. € | -8 tis. € | 63 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 0.4 % | 15.4 % | -9.1 % | 72.3 % | 4.4 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -11 tis. € | 24 tis. € | -10 tis. € | 14 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 85 tis. € | 95 tis. € | 123 tis. € | 104 tis. € | 133 tis. € | 124 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PŽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Žihala
PŽ
Konateľ
Patrik Žihala
PŽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Žihala
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZIPAT s.r.o.RPO
Sídlo
Bajzova 9
Vznik
2006-04-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36605930RPO
DIČ
2022172493FS
IČ DPH
SK2022172493 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002620144039FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZIPAT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36605930/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36605930/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36605930", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →