🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · SK

ABALSTAV spol. s r.o.

IČO36603180DIČ2022124885IČ DPHSK2022124885NACE2732 · Výroba ost.elektr.drôtovEST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
386k €
↘ -10.5% YoY
EBITDA · 2025
115k €
Čistý zisk · 2025
91k €
Aktíva spolu
658k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 2.77 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ABALSTAV spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 175k 351k 531k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 386k € 115k € 91k € 658k € RUZ závierka
2024 431k € 138k € 113k € 635k € RUZ závierka
2023 483k € 115k € 87k € 577k € RUZ závierka
2022 317k € -12k € -24k € 485k € RUZ závierka
2021 289k € 10k € -3 170 € 504k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby386 tis. €431 tis. €483 tis. €317 tis. €289 tis. €296 tis. €
EBITDA115 tis. €138 tis. €115 tis. €-12 tis. €10 tis. €17 tis. €
EBITDA marža29.7 %32.1 %23.8 %-3.7 %3.6 %5.7 %
Čistý zisk91 tis. €113 tis. €87 tis. €-24 tis. €-3 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu658 tis. €635 tis. €577 tis. €485 tis. €504 tis. €506 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 2.77 mil. € celková hodnota 2025-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku NP 691k €
2022-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku NP 691k €
2025-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 501k €
2024-03-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 440k €
2023-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 413k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Balog
Od 2022-05-20
IB
Konateľ
Ivan Balog
Od 2016-01-10
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Balog
Od 2016-08-06
Do 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Balogová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-10-01 2016-08-05
Eva Balogová Konateľ 2013-05-24 2016-01-10
Eva Balogová Konateľ 2013-05-24 2016-08-05
Eva Balogová Konateľ 2012-05-15 2013-09-11
Eva Balogová Konateľ 2012-05-15 2013-05-23
Jozef Balog Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-09 2014-09-30
Jozef Balog Konateľ 2006-02-09 2014-05-31
Jozef Balog Konateľ 2006-02-09 2014-09-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Balog
od 2022-04-13
Eva Balogová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ABALSTAV spol. s r.o.RPO
Sídlo
Plynárenská 2
Vznik
2006-02-09 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36603180RPO
DIČ
2022124885FS
IČ DPH
SK2022124885 · aktívneFS
NACE
2732 · Výroba ost.elektr.drôtov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK3809000000000482854358FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36603180/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36603180/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36603180",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.