SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HOPE DEVELOPMENT, s.r.o.
- IČO36601781
- DIČ2022105217
- IČ DPHSK2022105217
- NACE8291 · Čin.inkasných agentúr
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Hýľov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.inkasných agentúr, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 69/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
493k €
↗ +96.5% YoY
EBITDA · 2024
255k €
Čistý zisk · 2024
181k €
Aktíva spolu
6.01mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 500 €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
23k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
394 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
69 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 493k € | 255k € | 181k € | 6.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 251k € | -199k € | -231k € | 2.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 78k € | -74k € | -77k € | 2.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 16k € | -171k € | -172k € | 3.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 393k € | -3.02 mil. € | -2.93 mil. € | 3.15 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 493 tis. € | 251 tis. € | 78 tis. € | 16 tis. € | 393 tis. € | 421 tis. € |
| EBITDA | 255 tis. € | -199 tis. € | -74 tis. € | -171 tis. € | -3.02 M € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 51.7 % | -79.5 % | -93.8 % | -1053.1 % | -768.5 % | 1.8 % |
| Čistý zisk | 181 tis. € | -231 tis. € | -77 tis. € | -172 tis. € | -2.93 M € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.01 M € | 2.80 M € | 2.95 M € | 3.30 M € | 3.15 M € | 2.91 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RP
Konateľ
René Pavlík
RP
Konateľ
René Pavlík
RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
René Pavlík
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HOPE DEVELOPMENT, s.r.o.RPO
Sídlo
157
Vznik
2006-01-03 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36601781RPO
DIČ
2022105217FS
IČ DPH
SK2022105217 · aktívneFS
NACE
8291 · Čin.inkasných agentúr
NUTS región
Košický kraj
Obec
Hýľov
Krajina
SK
IBAN
SK0902000000003180271855FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-06-17 | Základná škola s materskou školou, Bohdanovce 209 | Zmluva o úhrade preddavkov za poskytnuté služby | 500 € |
| 2024-02-16 | Hotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice | Zmluva o realizácii praktického vyučovania 42/2023-2024 | 0 € |
| 2016-05-02 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Zmluva o refakturácii dodávky elektrickej energie | 0 € |
| 2012-06-22 | Stredisko štátnej športovej reprezentácie MV SR | Zmluva o prenájme nebytových priestorov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOPE DEVELOPMENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36601781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36601781/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36601781", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →