SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LK10, s.r.o.

  • IČO36600555
  • DIČ2022090961
  • IČ DPHSK2022090961
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice-Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.41 mil. € Zisk 106k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.41mil. €
↘ -18.1% YoY
EBITDA · 2024
204k €
Čistý zisk · 2024
106k €
Aktíva spolu
679k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 627k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.41 mil. € 204k € 106k € 679k € RUZ závierka
2023 1.73 mil. € 506k € 378k € 705k € RUZ závierka
2022 296k € 13k € -34k € 645k € RUZ závierka
2021 143k € -6 474 € -61k € 389k € RUZ závierka
2020 318k € 85k € 9 105 € 406k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.41 M €1.73 M €296 tis. €143 tis. €318 tis. €382 tis. €
EBITDA204 tis. €506 tis. €13 tis. €-6 tis. €85 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža14.4 %29.3 %4.5 %-4.5 %26.6 %-0.5 %
Čistý zisk106 tis. €378 tis. €-34 tis. €-61 tis. €9 tis. €-74 tis. €
Aktíva spolu679 tis. €705 tis. €645 tis. €389 tis. €406 tis. €653 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Karkošiak
Od 2022-11-08
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Škripko
Od 2022-11-08
MK
Konateľ
Martin Karkošiak
Od 2012-11-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Škripko Konateľ 2011-06-09
Martin Karkošiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-12-07 2022-11-07
Júlia Geňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-07-07 2012-12-06
Peter Škripko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-07-07 2022-11-07
Júlia Geňová Konateľ 2011-06-09 2012-12-06
Júlia Geňová Konateľ 2011-06-09 2012-11-16
Martin Karkošiak Konateľ 2005-12-07 2011-07-06
Martin Karkošiak Konateľ 2005-12-07 2011-06-08
Martin Karkošiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-07 2011-07-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LK10, s.r.o.RPO
Sídlo
Kováčska 19
Vznik
2005-12-07 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36600555RPO
DIČ
2022090961FS
IČ DPH
SK2022090961 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice-Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0411000000002945167976FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-09-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-19 Hotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice Zmluva č. 003/2025/2026 o poskytovaní praktického vyučovania formou odborného výcviku 0 €
2025-01-30 Hotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice Zmluva 6/PV/2025 o poskytovaní prakt. vyučovania formou odb. výcviku 0 €
2020-11-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
2017-11-16 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Dohoda o vzájomnej spolupráci 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LK10, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36600555/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36600555/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36600555",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →