SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 B - komplet, s.r.o.

  • IČO36600326
  • DIČ2022095955
  • IČ DPHSK2022095955
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 20 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.49 mil. € Zisk -32k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.49mil. €
↗ +35.3% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
-32k €
Aktíva spolu
1.18mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
20
Σ 832k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 541k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.49 mil. € 15k € -32k € 1.18 mil. € RUZ závierka
2023 1.1 mil. € -41k € -70k € 1.18 mil. € RUZ závierka
2022 1.24 mil. € 6 597 € -23k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2021 1.2 mil. € 70k € 33k € 1.15 mil. € RUZ závierka
2020 1.06 mil. € 26k € -12k € 1.1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.49 M €1.10 M €1.24 M €1.20 M €1.06 M €1.33 M €
EBITDA15 tis. €-41 tis. €7 tis. €70 tis. €26 tis. €61 tis. €
EBITDA marža1 %-3.7 %0.5 %5.8 %2.5 %4.6 %
Čistý zisk-32 tis. €-70 tis. €-23 tis. €33 tis. €-12 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu1.18 M €1.18 M €1.13 M €1.15 M €1.10 M €1.18 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emil Baluch
Od 2022-05-20
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Janikov
Od 2022-05-20
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Vladimír Novaček
Od 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Janikov Konateľ 2011-12-14
Mgr. Vladimír Novaček Konateľ 2011-12-14
Emil Baluch Konateľ 2011-08-09
Emil Baluch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-02-25 2022-05-19
Martin Janikov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-02-25 2022-05-19
Mgr. Vladimír Novaček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-02-25 2022-05-19
JUDr. Michal Bečarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-18 2012-02-24
Mgr. Štefan Bečarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-12 2011-08-17
Štefan Bečarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-19 2009-06-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Emil Baluch
od 2017-07-21
Martin Janikov
od 2017-07-21
Vladimír Novaček
od 2017-07-21
Emil Baluch
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Martin Janikov
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Vladimír Novaček
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B - komplet, s.r.o.RPO
Sídlo
B.Němcovej 12
Vznik
2005-12-02 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36600326RPO
DIČ
2022095955FS
IČ DPH
SK2022095955 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK2209000000000101405832FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
20 zmlúv 832k € celková hodnota 2026-04-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-28 Mesto Spišská Nová Ves Zmluva o dielo 187k €
2025-04-15 Obec Zákamenné Zmluva o dielo č. 5/2025 Výmena športovej podlahy v telocvični 119k €
2024-02-23 Základná škola Lipová 13 Zmluva o dielo č. 1/2024 90k €
2023-04-13 Obec Dravce Zmluva o dielo č. 01/2023 80k €
2022-08-19 Mesto Vysoké Tatry - zmluvy, Starý Smokovec 18001, 062 01 Vysoké Tatry Zmluva o dielo 60k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B - komplet, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36600326/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36600326/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36600326",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →