SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 GOLDEN ROYAL Group, s.r.o.

  • IČO36599956
  • DIČ2022097407
  • IČ DPHSK2022097407
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 44/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2019 1.08 mil. € Zisk 48k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2019
1.08mil. €
↗ +15.6% YoY
EBITDA · 2019
183k €
Čistý zisk · 2019
48k €
Aktíva spolu
2.52mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 1 695 €
Kredit
D· 44/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 746 €
Dlh zdravotnej poisťovne 4 387 €
Dlh sociálnej poisťovne 14k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
44 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 394k 787k 1M 2015 2016 2017 2018 2019
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2019 1.08 mil. € 183k € 48k € 2.52 mil. € RUZ závierka
2018 938k € 193k € 32k € 2.62 mil. € RUZ závierka
2017 871k € 162k € 14k € 2.75 mil. € RUZ závierka
2016 837k € 248k € 39k € 2.86 mil. € RUZ závierka
2015 739k € 225k € 25k € 3.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201920182017201620152014
Tržby1.08 M €938 tis. €871 tis. €837 tis. €739 tis. €737 tis. €
EBITDA183 tis. €193 tis. €162 tis. €248 tis. €225 tis. €236 tis. €
EBITDA marža16.9 %20.6 %18.6 %29.6 %30.4 %32 %
Čistý zisk48 tis. €32 tis. €14 tis. €39 tis. €25 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu2.52 M €2.62 M €2.75 M €2.86 M €3.04 M €2.98 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Mráz
Od 2022-07-27
AM
Konateľ
Anna Mátéová
Od 2005-11-22
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Mráz
Od 2014-01-29
Do 2022-07-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Radoslav Groman Konateľ 2013-12-11 2014-11-04
Ing. Radoslav Groman Konateľ 2013-12-11 2014-11-14
Anna Máteová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-22 2014-11-14
Anna Máteová Konateľ 2005-11-22 2017-06-27
Ľudovít Máté Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-22 2014-01-28
Ľudovít Máté Konateľ 2005-11-22 2013-12-11
Ľudovít Máté Konateľ 2005-11-22 2014-01-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GOLDEN ROYAL Group, s.r.o.RPO
Sídlo
Vodná 8
Vznik
2005-11-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36599956RPO
DIČ
2022097407FS
IČ DPH
SK2022097407 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003752836154FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 695 € celková hodnota 2025-05-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-06-24 Národné osvetové centrum Zmluva o spolupráci 2 600 €
2014-06-30 Národné osvetové centrum Zmluva o spolupráci 2 600 €
2025-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice vymáhanie pohľadávky splátkami (SPLÁTKOVÝ kalendár) 1 695 €
2020-06-10 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 1 303 €
2020-08-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda č. 20/41/54E/7137 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GOLDEN ROYAL Group, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36599956/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36599956/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36599956",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →