AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 CASON CONSULTING a.s.

  • IČO36597708
  • DIČ2022058302
  • IČ DPHSK2022058302
  • NACE4100

Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Rimavská Sobota, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 61 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.16 mil. € Zisk 4 264 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.16mil. €
↗ +25.8% YoY
EBITDA · 2025
126k €
Čistý zisk · 2025
4 264 €
Aktíva spolu
1.68mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
61
Σ 28.96 mil. €
EU projekty
1
Σ 104k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 79 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.16 mil. € 126k € 4 264 € 1.68 mil. € RUZ závierka
2024 2.51 mil. € 94k € 1 511 € 1.55 mil. € RUZ závierka
2023 2.53 mil. € 60k € 572 € 1.32 mil. € RUZ závierka
2022 1.45 mil. € 53k € 36 € 1.26 mil. € RUZ závierka
2021 1.33 mil. € 87k € 14k € 1.68 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.16 M €2.51 M €2.53 M €1.45 M €1.33 M €1.21 M €
EBITDA126 tis. €94 tis. €60 tis. €53 tis. €87 tis. €107 tis. €
EBITDA marža4 %3.7 %2.4 %3.7 %6.5 %8.9 %
Čistý zisk4 tis. €2 tis. €572 €36 €14 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu1.68 M €1.55 M €1.32 M €1.26 M €1.68 M €1.39 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EG
Člen dozorného orgánu
Eva Gálová
Od 2016-11-22
GS
Člen dozorného orgánu
Gabriella Simon
Od 2016-11-22
JS
člen
Július Simon
Od 2010-10-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Július Šimon predseda 2008-02-28
Karol Gál podpredseda 2008-02-28
Eva Gálová Člen dozorného orgánu 2005-09-20
Karol Gál Člen dozorného orgánu 2012-10-23 2016-11-29
Karol Gál Člen dozorného orgánu 2012-10-23 2016-11-21
Karol Gál predseda 2005-09-20 2008-02-27
Karol Gál člen 2005-09-20 2012-11-26
Karol Gál člen 2005-09-20 2012-10-22
Karol Gál predseda 2005-09-20 2008-02-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Karol Gál
od 2017-08-01
Gabriella Simon
od 2017-08-01
Július Simon
od 2017-08-01
Július Šimon
od 2017-08-01
Karol Gál
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Július Šimon
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CASON CONSULTING a.s.RPO
Sídlo
SNP 11
Vznik
2005-09-20 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36597708RPO
DIČ
2022058302FS
IČ DPH
SK2022058302 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK3002000000003045739558FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
61 zmlúv 28.96 mil. € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-01 Obec Hostice Dvojtriedna MŠ Hostice 6.9 mil. €
2021-07-08 Ministerstvo vnútra SR Rámcová dohoda č. SE-VO2-2021/002343-019 2.26 mil. €
2026-03-13 Obec Plešivec ZMLUVA O DIELO 1.95 mil. €
2026-03-31 Sociálna poisťovňa, ústredie Rámcová dohoda na poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb pre Sociálnu poisťovňu – časť VÝCHOD 1.25 mil. €
2024-08-21 Obec Gemerská Hôrka Zmluva o dielo - zhotovenie stavby "16 b.j. nájomné byty + technická vybavenosť Gemerská Hôrka" 1.19 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CASON CONSULTING a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36597708/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36597708/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36597708",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →