🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · SK

V.A.T. s.r.o.

IČO36596540DIČ2022042583IČ DPHSK2022042583NACE4712EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 25 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.26mil. €
↗ +155.7% YoY
EBITDA · 2024
81k €
Čistý zisk · 2024
44k €
Aktíva spolu
907k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 4 780 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
V.A.T. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 456k 911k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.26 mil. € 81k € 44k € 907k € RUZ závierka
2023 491k € 82k € 48k € 1.2 mil. € RUZ závierka
2022 583k € 59k € 26k € 902k € RUZ závierka
2021 679k € 44k € 22k € 850k € RUZ závierka
2020 387k € 44k € 18k € 931k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.26 M €491 tis. €583 tis. €679 tis. €387 tis. €523 tis. €
EBITDA81 tis. €82 tis. €59 tis. €44 tis. €44 tis. €47 tis. €
EBITDA marža6.5 %16.8 %10.1 %6.5 %11.3 %9.1 %
Čistý zisk44 tis. €48 tis. €26 tis. €22 tis. €18 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu907 tis. €1.20 M €902 tis. €850 tis. €931 tis. €773 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 4 780 € celková hodnota 2023-11-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-05 LESY SR, š.p., OZ Kriváň ZMLUVA O POSKYTOVANÍ TECHNICKEJ SLUŽBY č. D 04/2017 22k €
2023-05-23 Centrum poradenstva a prevencie, Karpatská, Košice Zmluva o poskytovaní technickej služby 4 780 €
2023-11-08 Centrum poradenstva a prevencie, Karpatská, Košice Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní technickej služby - kamerový monitorovací systém 0 €
2021-03-01 Centrum pre deti a rodiny Medzev Dodatok č. 2 k zmluve o poskytovaní technickej služby 0 €
2020-07-23 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Dohoda o ukončení platnosti Zmluvy o poskytovaní technickej služby č. S012/2009 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Tománková
Od 2022-12-29
VT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valter Tománek
Od 2022-12-29
VT
Konateľ
Valter Tománek
Od 2005-08-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jana Tománková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-17 2022-12-28
Valter Tománek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-17 2022-12-28
Jana Tománková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-11 2008-09-16
Valter Tománek Konateľ 2005-08-11 2008-09-16
Valter Tománek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-11 2008-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Valter Tománek
od 2020-06-12
Jana Tománková
od 2020-06-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
V.A.T. s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 33
Vznik
2005-08-11 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36596540RPO
DIČ
2022042583FS
IČ DPH
SK2022042583 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK9211000000002626753222FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36596540/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36596540/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36596540",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.