AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Nemocnica AGEL Levoča a.s.
- IČO36594849
- DIČ2022028932
- IČ DPHSK7120001372
- NACE8610 · Čin.nemocníc
Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Levoča, SK. Pôsobí v odvetví Čin.nemocníc, 70 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Essential
Príloha · health
Tržby · 2024
29.94 mil. €
Zisk 1.07 mil. €
Zamestnanci
500–999
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
29.94mil. €
↗ +2.2% YoY
EBITDA · 2024
1.99mil. €
Čistý zisk · 2024
1.07mil. €
Aktíva spolu
21.39mil. €
Zamestnanci
500–999
CRZ zmluvy
70
Σ 1.48 mil. €
EU projekty
2
Σ 4.64 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29.94 mil. € | 1.99 mil. € | 1.07 mil. € | 21.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 29.3 mil. € | 3.42 mil. € | 2.22 mil. € | 17.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 21.81 mil. € | 2.37 mil. € | 1.45 mil. € | 14.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 20.11 mil. € | 1.92 mil. € | 1.13 mil. € | 12.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 18.65 mil. € | 910k € | 462k € | 11.39 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 29.94 M € | 29.30 M € | 21.81 M € | 20.11 M € | 18.65 M € | 17.63 M € |
| EBITDA | 1.99 M € | 3.42 M € | 2.37 M € | 1.92 M € | 910 tis. € | 760 tis. € |
| EBITDA marža | 6.6 % | 11.7 % | 10.9 % | 9.5 % | 4.9 % | 4.3 % |
| Čistý zisk | 1.07 M € | 2.22 M € | 1.45 M € | 1.13 M € | 462 tis. € | 368 tis. € |
| Aktíva spolu | 21.39 M € | 17.08 M € | 14.84 M € | 12.55 M € | 11.39 M € | 7.25 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MT
Člen dozorného orgánu
Martina Tökölyová
MI
Člen dozorného orgánu
MUDr. Ingrid Dzurňáková, MBA
MV
Člen dozorného orgánu
Mgr. Vladimír Babej
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr., Mgr. Jozef Cvoliga | Člen dozorného orgánu | 2025-01-21 | — |
| Mgr. Tomáš Lučkai, MPH | Člen predstavenstva | 2023-09-01 | — |
| Ing. František Lešundák | Predseda predstavenstva | 2023-02-01 | — |
| Ing. Michal Pišoja, MPH, LL.M. | Člen dozorného orgánu | 2023-02-01 | — |
| JUDr. Pavol Papcun | Člen predstavenstva | 2023-02-01 | — |
| MUDr. Marie Marsová, MBA, LL.M. | Člen dozorného orgánu | 2021-03-01 | — |
| PhDr., Mgr. Jozef Cvoliga | Člen dozorného orgánu | 2025-01-21 | 2025-05-22 |
| Ing. František Lašundák | Predstavenstvo | 2023-02-01 | 2023-03-23 |
| Ing. Michal Pišoja, MPH | Člen dozorného orgánu | 2023-02-01 | 2023-09-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Chrenek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Nemocnica AGEL Levoča a.s.RPO
Sídlo
Probstnerova cesta 2/3082
Vznik
2005-06-17 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36594849RPO
DIČ
2022028932FS
IČ DPH
SK7120001372 · aktívneFS
NACE
8610 · Čin.nemocníc
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Levoča
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-24 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. IROP/005-Z-302021M090-311/2017 | 4.33 mil. € |
| 2025-05-28 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 218/2025 | 1.01 mil. € |
| 2022-08-17 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 336k € |
| 2018-04-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 47NSP2000114 za rok 2017 | 208k € |
| 2017-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 47NSP2000114 za rok 2016 | 100k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
EssentialKlasifikácia subjektu
Nemocnica AGEL Levoča a.s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · health. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36594849/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36594849/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36594849", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →