SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Compact - parašutistická skupina, s.r.o.

  • IČO36592005
  • DIČ2021986252
  • NACE8551 · Športová,rekr.výchova

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Športová,rekr.výchova, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 49k € Zisk 440 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
49k €
↗ +19.2% YoY
EBITDA · 2024
1 165 €
Čistý zisk · 2024
440 €
Aktíva spolu
77k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
4
Σ 46k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 54k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 49k € 1 165 € 440 € 77k € RUZ závierka
2023 41k € 3 143 € 698 € 81k € RUZ závierka
2022 43k € 11k € 2 763 € 164k € RUZ závierka
2021 43k € 13k € 3 265 € 169k € RUZ závierka
2020 46k € 13k € 4 833 € 219k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby49 tis. €41 tis. €43 tis. €43 tis. €46 tis. €48 tis. €
EBITDA1 tis. €3 tis. €11 tis. €13 tis. €13 tis. €10 tis. €
EBITDA marža2.4 %7.6 %25.9 %30.3 %28.9 %20.5 %
Čistý zisk440 €698 €3 tis. €3 tis. €5 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu77 tis. €81 tis. €164 tis. €169 tis. €219 tis. €214 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Slivovský
Od 2022-05-20
PS
Konateľ
Peter Slivovský
Od 2005-04-08
Konateľ
Peter Ďurák
Od 2005-04-08
Do 2006-04-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Ďurák Konateľ 2005-04-08 2006-04-10
Peter Ďurák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-08 2006-04-19
Peter Slivovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-08 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Compact - parašutistická skupina, s.r.o.RPO
Sídlo
Letecká 37
Vznik
2005-04-08 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36592005RPO
DIČ
2021986252FS
NACE
8551 · Športová,rekr.výchova
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 46k € celková hodnota 2025-11-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-14 Košice Región Turizmus Zmluva o poskytnutí dotácie 26k €
2025-06-19 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Zmluva o poskytovaní služieb 12k €
2025-11-07 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Zmluva o poskytovaní služieb 5 630 €
2025-07-16 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Zmluva o poskytovaní služieb 2 900 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Compact - parašutistická skupina, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36592005/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36592005/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36592005",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →