SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o.
- IČO36590037
- DIČ2021957696
- IČ DPHSK2021957696
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Rožňava, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
690k €
Zisk 48k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
690k €
↘ -14.2% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
48k €
Aktíva spolu
139k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
22 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 690k € | 64k € | 48k € | 139k € | RUZ závierka |
| 2024 | 804k € | 84k € | 64k € | 135k € | RUZ závierka |
| 2023 | 645k € | 29k € | 21k € | 112k € | RUZ závierka |
| 2022 | 725k € | 16k € | 12k € | 88k € | RUZ závierka |
| 2021 | 731k € | 27k € | 21k € | 92k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 690 tis. € | 804 tis. € | 645 tis. € | 725 tis. € | 731 tis. € | 712 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 84 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € | 27 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 10.4 % | 4.5 % | 2.2 % | 3.7 % | 6.5 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 64 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 139 tis. € | 135 tis. € | 112 tis. € | 88 tis. € | 92 tis. € | 80 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Igor Nemec
IN
Konateľ
Igor Nemec
PE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Eva Kissová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PharmDr. Eva Kissová | Konateľ | 2023-09-01 | — |
| Eva Orbánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-12-17 | 2023-08-31 |
| Mgr. Mária Hlaváčová-Kasperová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-08-31 |
| Eva Orbánová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-22 | 2022-12-16 |
| Eva Orbánová | Konateľ | 2005-02-22 | 2023-09-01 |
| Eva Orbánová | Konateľ | 2005-02-22 | 2023-08-31 |
| Mgr. Mária Hlaváčová-Kasperová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-22 | 2022-05-19 |
| Mgr. Mária Hlaváčová-Kasperová | Konateľ | 2005-02-22 | 2023-09-01 |
| Mgr. Mária Hlaváčová-Kasperová | Konateľ | 2005-02-22 | 2023-08-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Igor Nemec
Eva Kissová
Mária Hlaváčová-Kasperová
Eva Orbánová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o.RPO
Sídlo
Šafárikova 17
Vznik
2005-02-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36590037RPO
DIČ
2021957696FS
IČ DPH
SK2021957696 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rožňava
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000004002329529FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36590037/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36590037/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36590037", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →