SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ACERON, s.r.o.
- IČO36580651
- DIČ2021842911
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
39k €
Zisk 3 259 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
39k €
↗ +40.0% YoY
EBITDA · 2025
3 830 €
Čistý zisk · 2025
3 259 €
Aktíva spolu
30k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 83/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39k € | 3 830 € | 3 259 € | 30k € | RUZ závierka |
| 2024 | 28k € | 4 118 € | 2 042 € | 26k € | RUZ závierka |
| 2023 | 39k € | 2 897 € | 935 € | 25k € | RUZ závierka |
| 2022 | 46k € | 1 600 € | 442 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2021 | 21k € | 534 € | 469 € | 13k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 39 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € | 46 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 534 € | 263 € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 14.7 % | 7.5 % | 3.4 % | 2.5 % | 1 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 2 tis. € | 935 € | 442 € | 469 € | 164 € |
| Aktíva spolu | 30 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Palík
IS
Konateľ
Ing. Stanislav Palík
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Palík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eva Palíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-05 | 2011-09-21 |
| Eva Palíková | Konateľ | 2009-01-18 | 2011-09-21 |
| Eva Palíková | Konateľ | 2009-01-18 | 2011-08-12 |
| Jozef Čavis | Konateľ | 2004-06-05 | 2009-01-18 |
| Jozef Čavis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-05 | 2009-02-04 |
| Jozef Čavis | Konateľ | 2004-06-05 | 2009-02-04 |
| Stanislav Palík | Konateľ | 2004-06-05 | 2022-08-03 |
| Stanislav Palík | Konateľ | 2004-06-05 | 2017-06-06 |
| Stanislav Palík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-05 | 2011-09-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ACERON, s.r.o.RPO
Sídlo
Lidické námestie 14
Vznik
2004-06-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36580651RPO
DIČ
2021842911FS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2014-10-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dodatok č.2 k Dohode č. 14/§50a-PS/2013/NP VAOTP | 0 € |
| 2014-05-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D o d a t o k č. 1 k dohode č. 14/§50a-PS/2013/NP VAOTP o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa § 50a zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov | 0 € |
| 2013-01-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 14/§50a-PS/2013/NP VAOTP o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa § 50a zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2012-02-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | DODATOK č. 1 k dohode č. 32/§50a-PS/2011/ŠR/KE | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ACERON, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36580651/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36580651/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36580651", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →