SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Obecné lesy Smolnícka Huta s.r.o.
- IČO36578657
- DIČ2021843516
- IČ DPHSK2021843516
- NACE0220 · Ťažba dreva
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Smolnícka Huta, SK. Pôsobí v odvetví Ťažba dreva, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
225k €
Zisk 2 008 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
225k €
↗ +60.0% YoY
EBITDA · 2025
23k €
Čistý zisk · 2025
2 008 €
Aktíva spolu
215k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 349k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225k € | 23k € | 2 008 € | 215k € | RUZ závierka |
| 2024 | 140k € | 20k € | 3 980 € | 183k € | RUZ závierka |
| 2023 | 145k € | 19k € | 2 872 € | 186k € | RUZ závierka |
| 2022 | 136k € | 17k € | 1 185 € | 170k € | RUZ závierka |
| 2021 | 141k € | 17k € | 176 € | 173k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 225 tis. € | 140 tis. € | 145 tis. € | 136 tis. € | 141 tis. € | 167 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| EBITDA marža | 10.2 % | 14.1 % | 12.9 % | 12.2 % | 12.4 % | 13.2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | 176 € | 565 € |
| Aktíva spolu | 215 tis. € | 183 tis. € | 186 tis. € | 170 tis. € | 173 tis. € | 208 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Lukáš Kujnisch
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Marcinko
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eva Hanschildová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marián Pohly | Konateľ | 2015-03-01 | — |
| Imrich Dzurňák | Člen dozorného orgánu | 2015-03-01 | 2019-04-30 |
| Imrich Dzurňák | Člen dozorného orgánu | 2015-03-01 | 2019-06-05 |
| Ing. Roland Franko | Člen dozorného orgánu | 2015-03-01 | 2019-04-30 |
| Ing. Roland Franko | Člen dozorného orgánu | 2015-03-01 | 2019-06-05 |
| Ján Grega | Konateľ | 2009-11-01 | 2015-04-21 |
| Ján Grega | Konateľ | 2009-11-01 | 2015-02-28 |
| Tomáš Klouček | Konateľ | 2005-05-01 | 2009-11-12 |
| Tomáš Klouček | Konateľ | 2005-05-01 | 2009-10-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián PohlyPEP
Marián PohlyPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Obecné lesy Smolnícka Huta s.r.o.RPO
Sídlo
Smolnícka Huta č.1
Vznik
2004-04-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36578657RPO
DIČ
2021843516FS
IČ DPH
SK2021843516 · aktívneFS
NACE
0220 · Ťažba dreva
NUTS región
Košický kraj
Obec
Smolnícka Huta
Krajina
SK
IBAN
SK1265000000000020246366FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 085KE590004 | 277k € |
| 2023-09-12 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 94844-2023/710 o poskytnutí podpory v lesnom hospodárstve na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov | 52k € |
| 2018-12-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 700/046L-0001/2018 o poskytnutí podpory v lesnom hospodárstve na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov | 26k € |
| 2016-02-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda o poskytnutí príspevku | 25k € |
| 2025-04-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 086KE700008 | 20k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Obecné lesy Smolnícka Huta s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36578657/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36578657/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36578657", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →