🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · SK

MEDIXON Slovakia, s.r.o.

IČO36577022DIČ2021800638IČ DPHSK2021800638NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
100k €
↘ -15.4% YoY
EBITDA · 2025
-4 194 €
Čistý zisk · 2025
-6 243 €
Aktíva spolu
5 669 €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEDIXON Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 43k 86k 131k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 100k € -4 194 € -6 243 € 5 669 € RUZ závierka
2024 119k € -16k € -18k € 12k € RUZ závierka
2023 105k € 1 230 € -132 € 20k € RUZ závierka
2022 101k € 5 347 € 6 € 22k € RUZ závierka
2021 100k € 9 966 € -5 € 23k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby100 tis. €119 tis. €105 tis. €101 tis. €100 tis. €109 tis. €
EBITDA-4 tis. €-16 tis. €1 tis. €5 tis. €10 tis. €24 tis. €
EBITDA marža-4.2 %-13.2 %1.2 %5.3 %9.9 %22 %
Čistý zisk-6 tis. €-18 tis. €-132 €6 €-5 €4 tis. €
Aktíva spolu6 tis. €12 tis. €20 tis. €22 tis. €23 tis. €39 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Ladislav Sýkora
Od 2022-05-20
RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radoslav Sýkora
Od 2021-01-22
RS
Konateľ
Radoslav Sýkora
Od 2014-03-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Ladislav Sýkora Konateľ 2004-03-01
Radoslav Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-25 2021-01-21
RNDr. Ladislav Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-25 2022-05-19
Radoslav Sýkora Konateľ 2014-03-03 2017-06-12
Ladislav Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-01 2014-04-24
Ladislav Sýkora Konateľ 2004-03-01 2018-10-10
Ladislav Sýkora Konateľ 2004-03-01 2017-06-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEDIXON Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Narcisová 3593/1
Vznik
2004-03-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36577022RPO
DIČ
2021800638FS
IČ DPH
SK2021800638 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK8183300000002700058237FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36577022/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36577022/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36577022",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.