SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GRANTECH, s.r.o.
- IČO36574767
- DIČ2021301689
- IČ DPHSK2021301689
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.91mil. €
↘ -20.3% YoY
EBITDA · 2024
410k €
Čistý zisk · 2024
276k €
Aktíva spolu
1.77mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 420k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
18 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.91 mil. € | 410k € | 276k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.65 mil. € | 435k € | 303k € | 1.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.08 mil. € | 242k € | 148k € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.71 mil. € | 232k € | 150k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 719k € | 45k € | 13k € | 494k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.91 M € | 3.65 M € | 2.08 M € | 1.71 M € | 719 tis. € | 1.16 M € |
| EBITDA | 410 tis. € | 435 tis. € | 242 tis. € | 232 tis. € | 45 tis. € | 88 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | 11.9 % | 11.7 % | 13.5 % | 6.2 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | 276 tis. € | 303 tis. € | 148 tis. € | 150 tis. € | 13 tis. € | 51 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.77 M € | 1.97 M € | 1.13 M € | 1.40 M € | 494 tis. € | 491 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Granec
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Hoľan
IP
Konateľ
Ing. Peter Granec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Hoľan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-04-08 | 2021-06-10 |
| Ing. Jaroslav Plávka | Konateľ | 2003-12-03 | 2006-05-23 |
| Ing. Jaroslav Plávka | Konateľ | 2003-12-03 | 2006-05-16 |
| Ing. Jaroslav Plávka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-03 | 2006-05-23 |
| Ing. Peter Granec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-03 | 2021-06-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Hoľan
Peter Granec
Peter Granec
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GRANTECH, s.r.o.RPO
Sídlo
Hroncova 1
Vznik
2003-12-03 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36574767RPO
DIČ
2021301689FS
IČ DPH
SK2021301689 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3011000000002949023937FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-03 | Košický samosprávny kraj | Kúpna zmluva č. 2_GT_KSK_1_25 | 268k € |
| 2025-08-04 | Mesto Košice | Zmluva o dielo - Upgrade mestského kamerového systému | 94k € |
| 2025-03-03 | Mesto Košice | Zmluva č.1_2025_MKSKE o poskytovaní komplexných servisných služieb | 58k € |
| 2016-02-02 | Mesto Košice | Kúpna zmluva | 22k € |
| 2018-01-25 | Mesto Košice | Kúpna zmluva | 17k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GRANTECH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36574767/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36574767/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36574767", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →