SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VSE Ekoenergia, s.r.o.

  • IČO36574538
  • DIČ2021758211
  • IČ DPHSK2021758211
  • NACE2711 · Výroba elektr.motorov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba elektr.motorov, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-104k €
Čistý zisk · 2025
-123k €
Aktíva spolu
1 512 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 427k 854k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -104k € -123k € 1 512 € RUZ závierka
2024 -62k € -83k € 388k € RUZ závierka
2023 1.18 mil. € -187k € -158k € 746k € RUZ závierka
2022 80k € -66k € -69k € 636k € RUZ závierka
2021 44k € -27k € -28k € 392k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.18 M €80 tis. €44 tis. €43 tis. €
EBITDA-104 tis. €-62 tis. €-187 tis. €-66 tis. €-27 tis. €-28 tis. €
EBITDA marža-15.9 %-83.1 %-60.6 %-66.4 %
Čistý zisk-123 tis. €-83 tis. €-158 tis. €-69 tis. €-28 tis. €-30 tis. €
Aktíva spolu2 tis. €388 tis. €746 tis. €636 tis. €392 tis. €392 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Konateľ
Mgr. Juraj Krajcár
Od 2025-05-01
IE
Konateľ
Ing. Erich Nováček
Od 2008-08-19
IM
Konateľ
Ing. Marián Suchý
Od 2024-09-20
Do 2025-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marián Suchý Konateľ 2024-09-20 2025-04-30
Ing. Štefan Križiak Konateľ 2021-10-01 2024-09-19
Ing. Štefan Križiak Konateľ 2021-10-01 2024-10-07
Mgr. Ing. Juraj Bayer, PhD. Konateľ 2021-08-01 2021-10-08
Mgr. Ing. Juraj Bayer, PhD. Konateľ 2021-08-01 2021-09-30
Ing. Marián Suchý Konateľ 2012-08-01 2021-07-31
Ing. Marián Suchý Konateľ 2012-08-01 2021-07-31
Ing. Richard Pieger Konateľ 2008-11-27 2009-02-19
Ing. Richard Pieger Konateľ 2008-11-27 2012-07-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Krajcár
od 2025-05-14 · do 2025-10-02
Marián Suchý
od 2024-10-21 · do 2025-05-14
Štefan Križiak
od 2021-11-16 · do 2024-10-21
Juraj Bayer
od 2021-09-06 · do 2021-11-16
Erich Nováček
od 2017-11-30 · do 2025-10-02
Marián Suchý
od 2017-11-30 · do 2021-09-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VSE Ekoenergia, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 31
Vznik
2003-11-24 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36574538RPO
DIČ
2021758211FS
IČ DPH
SK2021758211 · aktívneFS
NACE
2711 · Výroba elektr.motorov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2581300000002010390005FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-01-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-01-11 Obec Malý Slavkov VSE - Zmluva o združenej dodávke elektriny 0 €
2023-12-12 Obec Malý Slavkov VSE - Zmluva o výkupe elektriny s prevzatím zodpovednosti za odchýlku zdroja 0 €
2023-05-15 Mesto Prešov Kúpna zmluva č. 1/VSE Ekoenergia/2023 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VSE Ekoenergia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36574538/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36574538/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36574538",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →